fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Zásady zpracování osobních údajů

Zpracovatelem Vašich osobních údajů je: 

název firmy: Škola intuice s.r.o.
sídlo: Jakutská 1203/17, Praha 10
IČO: 2051419
DIČ: CZ02051419
Webová adresa: https://www.skolaintuice.cz
Kontakt k zpracování osobních údajů: gdpr @ skolaintuice.cz

Souhlas se zpracovaním osobních údajů

Odesláním registračního formuláře nebo kontaktního formuláře nebo zaškrnutím příslušného tlačítka u objednávkového formuláře udělujete souhlas se zpracovaním osobních údajů spoločnosti: Škola intuice s.r.o., sídlo: Jakutská 1203/17, Praha 10, IČO: 2051419 (ďalej len „Škola intuice“ alebo „my“ alebo „náš“), která je provozovatelem informačního systému za účelem marketingového oslovení a předkládání obchodních nabídek t. j. předovším prezentace našich kurzů a služeb, průzkum spokojenosti, servisní informace pro účastníky kurzů a další akce.

Tento souhlas udělujete za účelem zpracování identifikačních a kontaktních údajů, které nám poskytnete, především v rozsahu: jméno, příjmení, kontaktní adresa, e-mail, telefonický kontakt. 

Tento souhlas udělujete na dobu 5 let od jeho udělení. Berete na vědomí, že poskytnutí souhlasu je dobrovolné a můžete ho kdykoliv odvolat i bez udání důvodu písemně na adresu nášho sídla alebo elektronicky na zde uvedený kontaktní e-mail. Do písemné nebo e-mailové žádosti uveďte Vaše jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt - tedy údaje, které zpracováváme.

Prohlašujete, že poskytnuté osobní údaje jsou aktuální a pravdivé. V případe, že dojde k jejich změně či neplatnosti, prosím, oznamte nám tuto změnu. Máte právo od nás požadovať vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů a máte právo na přístup k těmto osobním údajům.