fbpx

Už přijímáme nezávazné přihlášky do 1.ročníku 2024/2025 - přihlašujte se zde 

Celoroční kurz - 1.ročník Školy intuice pro DĚTI od 7 let a RODIČE

Jedná se o koncept nového doplňkového vzdělávání dětí a rodičů v oblasti seberozvoje, sebepoznávání a sebeuvědomování, zvýšení mozkové kapacity a rozvoje mozkových funkcí, znovuobjevení svojich skrytých schopností a talentů. Rozvoj intuice, vnitřní síly a dalších mimosmyslových dovedností. Učíme ve skupinkách 16 účastníků.  Děti a rodiče si společně hrají a vzájemně si pomáhají.

Harmonický rozvoj dětí a dospívajích

Integrováním celého mozku, tj rozvojem funkcí pravé mozkové hemisféry a propojováním obou hemisfér velmi účinně napomáháme k celkovému harmonickému rozvoji dítěte. Tím, že se mozkové funkce dítěte zharmonizují, zrovnovážní se i jeho chování a celkové nastavení.  

Rozvoj potenciálu a obou mozkových hemisfér

Cílem naší školy je rozvíjet děti ve směru, kterému se klasické školství nevěnuje. Jde o rozvoj funkcí pravé mozkovej hemisféry, které je v našich školách zatlačené do pozadí. Vytváříme pro děti podmínky a možnosti na obnovu a rozvoj jejich přirozených schopností.

Účinné techniky na rozvoj intuice a funkcí mozku

Techniky, které děti získají naší ŠKOLE INTUICE, jim pomohou ulehčit rozhodování a zvládání situací v běžném životě. Díky informacím a zážitkům získaným na seminářích se děti učí poznávat svoje vnitro, uvědomovat si sebe samých a uvědomovat si neuvěřitelné možnosti a schopnosti človeka.

POPIS KURZU

Naše kurzy se líbí nejen dětem, ale i dospělým. Proto máme celoroční kurz nejen pro děti, ale také pro vás - rodiče. Abyste si jako rodiče se svými dětmi užily krásný čas ve spojení a zároveň společně navnímaly svůj zatím skrytý potenciál. Stanete se společně parťáky a budete si užívat každý okamžik. Dospělí se zase stanou malými dětmi a to hlavně proto, že se budou nacházet převážně ve své pravé mozkové hemisféře. A co je důležitější, vše se budete učit sami na sobě a to potom můžete přenášet do svého každoděního života. 

Setkání probíhá každý měsíc na 2,5 hodiny. Na jednotlivých setkáních se věnujeme různým tématům - uvědoměním, díky kterým  postupně pochopíme fungování našeho mozku, mysli a energie okolo nás a v nás. Učíme se žít originálněji a kreativněji. Uvědomíme si, že naše realita je v našich vlastních rukách, že si sami rozhodujeme, jak budeme žít a jak se budeme cítit. Stáváme se TVŮRCEM vlastního života a učíme se to nejdůležitější - věřit vlastním pocitům.

Více o tom, jak se učíme si můžete přečíst zde.

PRŮBĚH KURZU:

10 setkání v trvání 2,5 hodiny 1x měsíčně.
V hodině si hrajeme, meditujeme, cvičíme vidění v masce a další mimosmyslové dovednosti. Učíme se vnímat, odpojovat svou racionální mysl a přecházet do vnímání. Děti dostávají balíček na začátku školy na domáci trénink – barvy, kelímky, meditace, světlo blokující brýle a diářek.

PROČ TENTO KURZ? 

Trénink intuice a telepatie, mimosmyslového vnímání a jiných skrytých schopností

Techniky na rozvoj kreativity, originality, vizualizace, koncentrace

Vědomé vytváření nových propojení obou hemisfér

Nastartování nových schopností, aktivace dosud málo využívaných center mozku

Množství praktických her, cvičení, meditací

Podpůrné materiály a meditace na domácí trénink

TÉMATA KURZU:

 • Propojování levé a pravé hemisféry
 • Trénink vidění bez očí na podporu a rozvoj intuice
 • Trénink intuice
 • Aura a svět okolo nás
 • Telepatie a vnímání na dálku
 • Koncentrace, vizualizace, flexibilita, originalita
 • Práce s emocemi
 • Zaměření pozornosti
 • Práce s vědomým záměrem, afirmace
 • Na každém setkání meditujeme a cvičíme vidění v masce

10 PŘÍNOSŮ PRO ŽIVOT DÍTĚTE:

 • Naučí se přijímat informace i jinak než prostřednictvím 5ti smyslů
 • Roste jeho sebedůvěra a sebejistota, sebevědomí se upevňuje a zvětšuje
 • Zlepšují se výsledky ve všech činnostech, kterým se věnuje - ve škole, ve sportu, v hudbě atd.
 • Zvyšuje se mu kapacitu mozku tím, že se zvyšuje počet neuronových spojení (synapsí).
 • Dokáže lépe pracovat se svými emocemi
 • Lépe cítí vnitřní vedení, lépe rozpozná pravdu od lži a opravdové přátele
 • Zlepšuje se mu schopnost přepínání z racionální mysli na intuitivní vnímání
 • Dokáže lépe cítit energie druhých lidí, roste mu empatie
 • Dokáže vědoměji tvořit vlastní myšlenky a porozumět zákonu rezonance
 • Dostává se více do rovnováhy a harmonie

5 PŘÍNOSŮ PŘÍMO PRO VÁS (RODIČE) A VLASTNĚ CELOU RODINU:

Racionální mysl x vnímání

Naučíte se přepínat z racionálního myšlení do vnímání a tím se pro vás otevře nový svět intuitivního vedení. Lépe pak pochopíte, kdo a nebo co vám v životě napovídá.

Co je za naší běžnou myslí

Rozšíří se Vaše obzory a zboří se některá přesvědčení, o tom, jak náš svět funguje. Pochopíte, jak omezené je naše běžné vidění světa a co za skrytý potenciál v sobě všichni lidé ukrýváme. Ukážeme si, jak se vytváří realita.

Vztahy a komunikace s dětmi

Na setkáních se vzájemně s dětmi stáváte parťáky, pomáháte si, hrajete si a tím se vaše vztahy ještě více prohlubují. Vaše energie se více propojí a dokážete se na sebe ještě více vzájemně naladit.

Sebe-uvědomění

Uvědomíte si nejčastější destruktivní programy v mezilidské komunikaci, toky destruktivní energie mezi lidmi a vylepšíte kvalitu života v celé rodině.

Komunita

Vytváříme komunitu, poznáte tak podobně naladěné lidi s možností navázat nová přátelství a můžete diskutovat o hlubších tématech.

Těchto 5 přínosů pro dospělé účastníky nejsou všechny přínosy, které pro vás kurz může přinést, jsou to jen hlavní oblasti. Míra získaných přínosů pro vás (dospělého) je přímo úměrná otevřenosti Vaší mysli a otevření se novému poznání. 

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ
Pro rodiče bez hranice věku a jejich děti ve věku od 7 let do cca 13 let. Je vhodný pro rodiče, kteří chtějí spolu se svými dětmi poznávat další možnosti našeho potenciálu. Kurz je vhodný pouze pro psychicky i fyzicky zdravé děti. Pokud máte otázky k vhodnosti kurzu nebo jakékoliv nejasnosti, zavolejte na +420 731 644 260, rádi Vaši situaci prodiskutujeme.

PRO KOHO KURZ VHODNÝ NENÍ
Pokud máte jako rodič záměr přihlásit se s dítětem na tento kurz s nadějí na zlepšení chování svého dítěte, např. hyperaktivita, zlomyslnost, agresivita, zloba, nepozornost, tedy s něčím, co by mohlo narušovat chod výuky celé skupiny, prosím nepřihlašujte se na kurz. Je lepší domluvit se na individuálním programu pro dítě s rodičem. V případě opakovaného narušování chodu výuky si vyhrazujeme právo ukončit účast účastníka v kurzu.

UPOZORNĚNÍ: 

Otevření intuitivního vidění (tzv. vidění bez očí) je individuální záležitostí a nemusí se každému dítěti otevřít zcela. Záleží velmi na energii dítěte, výchově, blokům, strachům a také na tom, jak dítě přistupuje samo k sobě. Otevření vidění v masce není to nejdůležitější. Je to jen brána k rychlejšímu rozvoji našich mimosmyslových dovedností. Zpravidla se otevře vidění dětem do 10ti let a poté už se otevírá rovnou intutivní vnímání. 

ZAJÍMAVOST PRO ZÁJEMCE O DLOUHODOBÝ ROZVOJ VĚDOMÍ

Náš 1. ročník je velmi hravý kurz, který děti hodně baví a rodičům rozšiřuje obzory. Z osobní zkušenosti však víme, že cesta rozvoje vědomí je na mnohem delší dobu než je rok a proto po absolvování tohoto kurzu máte možnost pokračovat do 2. ročníku, který jde více do hloubky a je zaměřený hlavně na tvorbu vlastní reality a zhmotňování záměrů. Druhý ročník je už méně hravý a více praktický. Po absolvování druhého můžete pokračovat do 3.ročníku, který jde ještě více do hloubky a zabývá se egem,  egostrategiemi a dalšími složkami naší bytosti. Máte rádi nové poznání? Tak s námi se máte na co těšit 🙂

JAK KURZ VNÍMAJÍ NAŠI NOVÍ INTUITIVCI: 

Mohu jen doporučit. Absolvovali jsme první ročník se třemi dětmi. A jsme nadšení a určitě budeme pokračovat v dalším ročníku. Dětem se otevřelo Třetí oko, kdy s maskou na očích četly. To je bavilo moc, ale ještě větší dopad cítím v tom, jak mnohem více začaly vnímat a hlavně komunikovat svoje emoce a díky zvýšené intuici se lépe rozhodují. Největší radost mám z toho, že pozoruji, že absolvování kurzu mělo pozitivní vliv na fungování celé naší rodiny. Dokážeme spolu lépe komunikovat a sdělovat si svoje emoce, pocity a potřeby. Ráda bych touto cestou poděkovala naší lektorce Gabriele Míkové za její báječný přístup k dětem i rodičům, za její připravenost na každou lekci a její empatii k potřebám dětí.
Jaroslava a děti Péťa 9 let, Matěj 8 let a Alicka 7 let
Škola intuice a věci s tím spojené mohou být pro většinu z nás vnímány jako něco z "jiného" světa. Opravdu to tak může působit. Při absolvování tohoto kurzu ale zjistíte, že tento jiný svět se nachází všude kolem nás. Kurz jsme absolvovali v Židlochovicích a můžeme jej doporučit každému, kdo má pocit, že dětem a vlastně i celé rodině, může dát do života něco navíc, co se zatím ve škole nenaučí. Na kurzu s dětmi postupně objevíte, že hranice jejich schopností téměř neexistují, a že sebe a svět okolo nás mohou vnímat a tvořit mnohem zajímavějším způsobem. U dětí vidíme větší odvahu zkoušet nové věci, tvořit, lepší a sebevědomější komunikace s ostatními. Přál bych si, aby podobné věci mohly vyzkoušet a zažít všechny děti i jejich rodiče. Svět by pak mohl být pro nás všechny mnohem zajímavějším a přirozenějším místem pro život.
Martin a syn Tomáš 9let
Školu intuice mohu jen doporučit. Úžasné, milé a vstřícné lektorky, dokonalý koncept. Syn ( 9 let ) prošel 1.ročníkem a zvýšil si sebedůvěru, zlepšil paměť a komunikaci, a našel stejně smýšlející kamarády. Je to skvělé pro děti, rodiče, ale prospívá i celkově vztahům v rodině i mimo ni. Kdybych mohla, dám tento projekt jako povinný předmět ve škole
Katka a syn Alex 9 let

Organizační informace a přihlašování na kurz - 1.ročník 2024/2025 pro DĚTI A RODIČE 

MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260, pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

CENA KURZU NA ROK:
Dvojice (rodič + dítě) cena 15 400 Kč
Trojice (rodič + 2 děti) cena 23 100 Kč
Čtveřice (2 rodiče + 2 děti) cena 30 800 Kč
Cena na osobu je 7 700 Kč a zahrnuje veškeré pomůcky na výuku, které budou vaše.

ORGANIZACE PŘIHLÁŠEK A OTEVÍRÁNÍ KURZU pro školní rok 2024/2025:
Aktuálně přijímáme nezávazné přihlášky do ročníku, který začíná v září 2024. Nezávaznou přihláškou získáte přednostní informovanost o vypsaných termínech a časech nebo zcela nově přidávaných místech konání. Organizační podrobnosti k otevírání kurzu obdržíte emailem po vyplnění tohoto registračního formuláře >> 

MAPA MÍST KONÁNÍ KURZU v školím roce 2024/25:
Na mapě najdete předběžný seznam míst konání kurzu. Finální seznam s přesnými adresami seminářových míst bude zveřejněn později. Pokud jsou uvedené města daleko od vás, i tak nám pošlete nezávaznou přihlášku. Pokud se sejde více přihlášek pro stejnou lokalitu zapracujeme na tom, abychom tam kurz také otevřeli :-). 

NEZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ
Zaregistrujte se a my Vás budeme informovat ohledně průběhu otevírání kurzu.
Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.

MÍSTA A ČASY KONÁNÍ KURZU v aktuálně probíhajícím 1.ročníku 2023/2024:

NÁHRADY:
Pokud se vám nebude hodit některý z termínů vašeho domovského místa, nebo bude dítko nemocné, můžete využít jakékoliv jiné místo v celé ČR. Stačí nám dát vědět na telefon s informací, kam byste chtěli následnou hodinu přijít a my si to mezi sebou předáme.  

PRAHA - Újezd nad Lesy

Oplanská 2614 (centrum Blatov / lektorka Gábina / čtvrtek 15:00-17:30
Termíny: 21.9./ 20.10. ( mimořádně v pátek od 14:30) / 16.11./ 14.12./ 18.1./ 29.2./ 21.3./ 18.4./ 23.5./ 20.6.

PRAHA 10 - STRAŠNICE

Na Výhledech 1234/8 / lektorka Martina / pondělí 15:00-17:30
Termíny: 2.10./ 16.10./ 13.11./ 18.12./ 15.1./ 19.2./ 18.3./ 15.4./ 20.5./ 17.6.

ČERČANY

Sázavská 491, Čerčany (EDWIN ) / lektorka Marcela / úterý 15:00-17:30
Termíny: 3.10./ 17. 10./ 14.11./ 12. 12./ 9.1./ 6.2./ 5.3./ 2.4./ 30.4./ 28.5.

PLZEŇ

Pálenická 4, Plzeň (škola Jasmína) / lektorka Petra / pátek 15:00-17:30
Termíny: 22.9./ 20.10./ 24.11./ 15.12./ 12.1./ 16.2./ 22.3./ 19.4./ 24.5./ 14.6.

KLATOVY

Randova 112 (Beruška) / lektorka Petra / sobota 9:30-12:00
Termíny: 23.9./ 21.10./ 25.11./ 16.12./ 13.1./ 17.2./ 23.3./ 20.4./ 25.5./ 15.6. 

BRNO - LESNÁ

Dusíkova 824/5 (Maják) / lektor Jakub / středa 15:30-18:00
Termíny: 27.9./ 25.10./ 29.11./ 13.12./ 31.1./ 28.2./ 27.3./ 24.4./ 29.5./ 26.6.

ŽIDLOCHOVICE u Brna

Nádražní 232 (Robátko) / lektorka Marcela / pondělí 14:30-17:00
Termíny: 25.9./ 23.10./ 13.11./ 11.12./ 8.1./ 12.2./ 4.3./ 8.4./ 6.5./ 3.6.

OSTRAVA

Podílní 814/16, Slezská Ostrava (Kolibřík) / lektorka Vendula / úterý 16:00-18:30
Termíny skupina A: 26.9./ 24.10./ 21.11./ 19.12./ 23.1./ 20.2./ 2.4./ 30.4./ 28.5./ 18.6. Termíny skupina B: 19.9./ 10.10./ 7.11./ 12.12./ 9.1./ 6.2./ 27.2./ 9.4./ 14.5./ 4.6.

Ždár nad Sázavou

Husova 376/3, Žďár nad Sázavou (škola Na radosti - Yucatán) / Pondělí 16:00 - 18:30 / Lektorka Kateřina
Termíny: 25.9, 23.10, 27.11, 18.12, 29.1, 26.2, 25.3, 22.4, 27.5, 24.6.

CENA KURZU A ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA MÍST:

11 000 Kč za jedno dítě  (výchozí cena za místo)
4 000 Kč za jednoho rodiče
(sleva 7000 Kč)

Platbu za kurz je možné uhradit jednorázově nebo ji rozdělit do 2 částí s cenou navýšenou o 500 Kč na osobu, druhá část je splatná za 5 měsíců.

Pokud jste si vybrali z nabídky seminářových míst a jejich termínů, pro vytvoření závazné objednávky místa na kurzu přejděte prosím na objednávkový formulář >> 

Varianty nejčastějších objednávek a jejich celková cena jsou rozepsané u rezervačního formuláře >>

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU:  

- Kurzy se konají příliž daleko od Vás ? 
- Zatím neznáte týdenní program v novém školním roce a chcete s objednávkou počkat ? 
- Kurz ve vybraném městě už má naplněnou kapacitu ? 
- Máte zájem, ale potřebujete si účast ještě promyslet? 

Pak nám odešlete nezávaznou přihlášku a my Vás budeme dále informovat :

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO ZÁVAZNOU REZERVACI MÍSTA: 

Pro pokračující zájem objednávky přijímáme až do 18.9.2023 do 12:00 hod., tedy ještě:
Minimální objednávka (rodič + 1 dítě)
15 000 Kč
září až červen
Zadejte 2 položky (místa) a vyplňte slevový kód: 1xRodic
Rozšířená objednávka: 1 rodič + 2 děti
26 000 Kč
září až červen
Zadejte 3 položky (místa) a vyplňte slevový kód: 1xRodic
Rodinná objednávka: 2 rodiče + 2 děti
30 000 Kč
září až červen
zadejte 4 položky (místa) a vyplňte slevový kód: 2xRodic
 • Pokud jste u nás již registrovaný emailem, tak do pole email zadávejte prosím ideálně tento komunikační email
  ( komunikace ke kurzu bude probíhat na email resp. mobil zadaný nyní v objednávce). 
 • Položku vyberte prosím podle Vámi zvoleného místa kurzu a jeho času ( pokud je položka přeškrtnutá, kurz má naplněnou kapacitu a proto vyplňte prosím tento kontaktní formulář >>
 • Počet položek zadejte podle počtu účastníků. 
 • Zaškrtněte zcela dole tlačítko ,,Mám slevový kód´´, vepište výše uvedený slevový kód a pak stiskněte ,,Uplatnit ´´.
 • Tlačítkem ,,Koupit na splátky´´, pokud je k dispozici, si přepnete na možnost úhrady kurzu na 2 části (2.část má splatnost 5 měsíců) a formulář Vám přepočítá splátkovou cenu.
 • Informace k splátkovému nákupu a popis ovládání formuláře najdete na stránce Jak objednávat a nakupovat >>

Automatický objednávkový formulář byl deaktivován. Poslední volná místa jsou v místech:
Plzeň, Židlochovice, Zaječice Pyšely, Ždár nad Sázavou.
Ohledně případné objednávky po celorepublikové uzávěrce volejte prosím na 731 644 260. 

MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY KE KURZU?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

MĚSTA KONÁNÍ KURZU v školím roce 2023/24:
Pokud jste z jiného města, i tak nám pošlete nezávaznou přihlášku. Pracujeme na tom, abychom kurz pro další školní rok zpřístupnili i v dalších městech. Nová města s nejvíce nezávaznými přihláškami upřednostníme. 

TERMÍNY A ORGANIZACE PŘIHLÁŠEK:
Průběžně během školního roku přijímáme nezávazné přihlášky. Další ročník kurzu začíná v září 2024. Nezávaznou přihláškou získáte přednostní informovanost o vypsaných termínech a nově přidaných městech. Podrobnosti obdržíte mailem po vyplnění formuláře.

CENA KURZU ZA ROK:
11 000 Kč za jedno dítě + 4 000 Kč za jednoho rodiče

Zaregistrujte se a my Vás budeme informovat o termínech:

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.

e-book zdarma:

Život na 8 %

Praktická příručka pro rodiče, jak umožnit svému dítěti využívat jeho plný potenciál.