Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Dvoudenní prožitkový kurz intuitivního vnímání pro RODIČE S DĚTMI od 7 let

Smyslem kurzu je zapojení rodičů do většího vnímání svého dítěte i vnímání sebe sama. Hravou formou si ukážeme, jaký potenciál v sobě my i naše děti máme a jak docela jednoduše můžeme začít tyto schopnosti využívat v životě. Jakmile pochopíme, že máme tyto schopnosti, naše životy se stávají šťastnějšími a vyrovnanějšími. V kurzu budete především pro své dítě parťákem a ono bude parťákem pro vás. Dojde zde ke krásnému vzájemnému propojení.

Ověřené efektivní techniky

Metodiku “Vidění bez očí”, která je součástí tohoto kurzu čerpáme od ruských vědců a mexické metody, kteří mají metody vidění propracované nejvíce na světe. Výsledky, které dosahujeme při práci s dětmi hovoří za nás. Vycházíme z konceptu slovenské Školy intuície, která funguje již přes 10 let a jejími kurzy prošlo více jak 1000 dětí. 

Aktivace nových schopností

Přímo se aktivují dosud málo využívané centra mozku a rozvíjí se mimosmyslové vnímání, otevře se kanál pro přijímání mimosmyslových informací, tedy takových, které nejsou přijaté 5 standardními smysly. Dítě se učí rozpoznávat mimosmyslové signály,začne je vnímat intuitivně. 

Propojení rodiče s dítětem 

Na kurzu společně s dětmi zažijete vzájemné propojení. Jste parťákem na jeho cestě k otevření dosud málo využívaných schopností intuitivního vnímání. Společně se naladíte na stejnou vlnu a budete fascinováni úžasnými schopnostmi, které v sobě děti mají. Zážitkovou formou se naučíte, jak můžete svou intuici vnímat.

POPIS KURZU

Kurzem budeme děti i rodiče provázet hravou formou a kurz vás bude bavit. Budeme rozvíjet intuitivníh vidění i intuitivní  vnímání. Rodiče budou svědky tohoto zázraku, budou po celou dobu svému dítěti parťákem. Sami si zkusí různá cvičení na intuitivní vnímání.  Jedná se o zážitkový kurz, kde si nejen děti, ale i rodiče uvědomí, jaký potenciál v sobě nosíme a jak ho můžeme v životě prakticky využívat. Rodič s dítětem se na sebe naladí a prožijí pocit propojenosti, radosti a vděčnosti. Součástí kurzu je otevírání "vidění bez očí", jehož předpokladem je následný domácí trénink, který je pro úplné otevření vidění bez očí nezbytný. 

Po skončení tohoto jednorázového kurzu je možné pokračovat v rozvojovém celoročním kurzu: 1.ročník Školy intuice pro děti a rodiče, který běží od září do června.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro rodiče s dítětem ve věku od 7 let. Pokud máte otázky k vhodnosti kurzu (npař. pro mladší dítě), rádi Vaší situaci prodiskutujeme na +420 731 644 260.
Cena kurzu je 6 700 pro 1 rodiče a 1 dítě.
V ceně kurzu jsou zahrnuty i pomůcky pro výuku v hodnotě 700 Kč.

NUTNÉ VZÍT NA VĚDOMÍ:
Vzhledem k tomu, že schopnost otevřít intuitivní vidění je u dětí ve věku do 10ti let téměř 100%, po 10.roce schopnost otevřít toto vidění klesá. Cílem tohoto kurzu není otevřít vidění přímo na kurzu, ale ukázat jak je možné vidění otevřít a dále na tom pracovat doma s dětmi.  

POZVÁNKA A GALERIE

JAK KURZ VNÍMAJÍ NOVÍ INTUITIVCI: 

Kurz intuice se nám s mou sedmiletou dcerkou moc líbil. Bylo fajn už jen to mít chvíli čas jen na sebe bez dalších rušivých elementů, takže jsme si to fakt užily. Byl dobře zorganizovaný, děti i dospělí se ani chvilku nenudili. Dostali jsme mnoho cenných rad a informací a mohli nahlédnout do svého intuitivního já, které je v nás tak systematicky potlačováno. Ohledně extra okulárního vidění se děti rozkoukaly neuvěřitelně rychle a na konci kurzu už byla většina schopná projít si opičí dráhou bez pomoci rodičů. Líbilo se mi, že to nebylo jen o dětech, ale i o rodičích, o sdílení a vzájemné spolupráci, i děti byly rodičům oporou při plnění úkolů. Pomohlo mi to uvědomit si, že moje dcera potřebuje ještě mnohem více empatie a trpělivosti, než jsem schopná jí dát. Takže mám stále na čem pracovat, abych nepotlačila její dětskou duši a mohla jí provést tímto světem a ona si mohla zachovat tu přirozenost sobě vlastní. Kurz určitě doporučuji všem, co jsou zvědaví a dovedou si připustit, že existují i věci, které si nemůžeme osahat, ale to neznamená, že nejsou možné. Moc za tu příležitost děkuji a přeji ať se daří a ať má tu možnost co nejvíce lidí. 
Míša a Maruška (7 let)
Na kurzu se nám moc líbilo. Paní Kateřina vše krásně vysvětlila a dokázala navodit opravdu krásnou klidnou atmosféru. Je s podivem, jak snadno se děti rozkoukaly a co všechno v tak krátkém čase zvládly. Kurz bavil i mou náctiletou dceru a přestože, když jsem kurz objednávala, tak trošku jako správný puberťák remcala, tak se na druhý den moc těšila. Teď jsem se jí ptala, co mám napsat, tak říká: "že mě to mega bavilo a naučila jsem hodně věcí" Mne jako dospělákovi hodně zakotvenému v hlavě a zvyklému hodně používat logické myšlení, to šlo hůře. Musím na sobě ještě hodně pracovat, ale naučila jsem se vidět barvy a naciťovat pravdu a lež. Děkujeme za možnost účastnit se kurzu, za rozšířené obzory a za nové dovednosti. S pozdravem a přáním krásných dní Renata Husáková a Andrejka
Renata a Andrea (13 let)
Tento týden jsme se se synem zúčastnili zážitkového víkendu pro rodiče a děti. Kurz byl skvělý, všechny děti nadšené, je to pro ně opravdu přirozené. Musím říct, že já jsem byla docela unavená, hlavně první den, kdy to bylo vše naprosto nové. To, že se snažím celý život vše vymyslet hlavou, nejlépe všechny možné scénaře, samozřejmě o sobě vím. Tady se mi ale nabízí krásná a navíc tak jednoduchá alternativa. Navíc něco opravdu ani vymyslet nejde. Takže chceme se synem dále trénovat doporučené hry, stačí chvilka denně. Za nás určitě doporučujeme.
Vanda a Jakub (9 let)

Přihlášení na kurz (2DRD7)

MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260, pokud nezvedneme, zavoláme nazpět. Pro možnost uspořádat kurz jen pro Vaši skupinu nám zavolejte.

Cena 6 700 Kč
Cena je za dvojici jeden rodič a jedno dítě. Domů si odnesete pomůcky v hodnotě 700 Kč.

KALENDÁŘ KONÁNÍ KURZU:

1306

Židlochovice u Brna - 2DRD7

13.6. 2024 13:00 - 14.6. 2024Nádražní 232 (Mateřské centrum Robátko), Židlochovice u Brna
Harmonogram: 13.6. od 13:00 do 17:00 + 14.6. od 13:00 do 17:00 / Lektor: Marcela
1609

1. ROČNÍK PRO DĚTI S RODIČI - CELOROČNÍ KURZ

16.9. 2024 10:00Různá města, více podrobností na stránce tohoto kurzu
Hlavní kurz Školy intuice probíhající celoročně a skládající se z celkem 10 navazujících seminářů. Každý měsíc od zaří do června se koná jeden seminář a je určen pro rodiče s dětmi. Aktuálně přijímáme přihlášky do ročníku 2024/2025.
1609

2. ROČNÍK PRO DĚTI S RODIČI - CELOROČNÍ KURZ

16.9. 2024 10:00Různá města, více podrobností na stránce tohoto kurzu
Pokročilý kurz Školy intuice probíhající celoročně a skládající se z celkem 10 navazujících seminářů. Každý měsíc od zaří do června se koná jeden seminář a je určen pro rodiče s dětmi. Aktuálně přijímáme přihlášky do ročníku 2024/2025.
1609

3. ROČNÍK PRO DĚTI S RODIČI - CELOROČNÍ KURZ

16.9. 2024 10:00Různá města, více podrobností na stránce tohoto kurzu
Pokročilý kurz Školy intuice probíhající celoročně a skládající se z celkem 10 navazujících seminářů. Každý měsíc od zaří do června se koná jeden seminář a je určen pro rodiče s dětmi. Aktuálně přijímáme přihlášky do ročníku 2024/2025.

Tip - možnost uspořádaní soukromého kurzu
Pokud jste dostatečně početná skupinka rodičů, kteří mají o kurz vážný zájem, tak můžeme společně zorganizovat kurz jen pro vaši skupinu ve společně dohodnutém čase a vhodném místě. Pro podrobnosti zavolejte na +420 731 644 260

Nemůžete se zúčastnit kurzu ve všední dny? 
A proč ne? Máte pocit, že tento termín není vhodný z důvodu, že by dítě zmeškalo část vyučování nebo že byste ho museli ze školy vzít o hodinku dříve? Pokud vás pronásleduje toto pnutí, můžete ho považovat za součást tréninku svého uvědomování si, zda opravdu žijete ve svobodě. Pokud totiž budeme školní docházku považovat za něco, co si nesmíme za žádných okolností dovolit vynechat, jsme zavřeni ve vlastní myšlenkové kleci omezeného vnímání opravdovosti svobody rozhodování. A co návštěva u doktora či nemoc - také je to vynechání výuky, ne? A co se stane? Nic :-). Tak to jen tak na zamyšlení 🙂

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA MÍSTA NA KURZU A CENA:

6 700 Kč

Cena resp. objednávka místa na kurzu je pro jedno dítě a jednoho rodiče. Pokud by chtěl jít na kurz i druhý rodič s druhým dítětem, vytvořte si prosím druhou objednávku s druhou dospělou kontaktní osobou a druhým dítětem.  

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU:  

- Kurzy se konají příliž daleko od Vás ? 
- Nevyhovují Vám vypsané termíny ? 
- Kurz už má naplněnou kapacitu a chcete být náhradník ?
- Máte zájem, ale potřebujete si účast ještě promyslet? Zaregistrujte se nezávazným kontaktním formulářem a my Vás budeme informovat o aktualizaci možností:

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA: 

  • Pokud s Vámi již komunikujeme emailem, tak do pole email prosím zadávejte ideálně tento komunikační email
    ( komunikace ke kurzu bude probíhat na email resp. mobil zadaný v objednávce). 
  • Platební instrukce Vám posíláme po vyplnění objednávky do mailu, kdyby se online platba nezdařila nebo jste si zvolili klasický bankovní převod. Do doby splatnosti Vám budeme na kurzu držet místo.
  • Položku vyberte prosím podle Vámi zvoleného místa kurzu a jeho termínu
    ( pokud je položka přeškrtnutá, kurz má naplněnou kapacitu a proto doporučujeme vyplnit tento kontaktní formulář >>  
  • Podrobnosti a popis funkcí formuláře najdete na stránce Jak objednávat a nakupovat >>
MÁTE OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

MÍSTA KONÁNÍ KURZŮ:

Praha - Klánovice
Židlochovice u Brna 

TERMÍNY:

Aktuálně nejsou vypsané žádné volné termíny a přijímáme nezávazné přihlášky. Nezávaznou přihláškou získáte přednostní informovanost o vypsaných termínech a nově přidaných městech. Podrobnosti obdržíte po vyplnění formuláře. 

CENA KURZU:
6 000 Kč ( kurz je pro 1 dítě + 1 rodiče)

Zaregistrujte se nezávazným přihlašovacím formulářem a my Vás budeme informovat o nových termínech a městech: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.