fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Dvoudenní prožitkový kurz rozvoje mimosmyslového vnímání pro DOSPĚLÉ od 15ti let

Darujte si ten nejkrásnější dárek a tím je uvědomění, prožitek a pochopení, kdo řídí naší cestu životem a že za naší běžnou racionální myslí se nachází další, mnohem větší, širší svět poznání a tím je svět vyššího vnímání. Naučíme se vědomě přepínat z rozumové části mysli do vnímání a jak je to pro nás v životě důležité a užitečné. Naše mysl se domnívá, že to, co oči nevidí, pro nás neexistuje. Jenže jak se říká: "To nejdůležitější pro náš život je očím neviditelné" Náš duch také dokáže vidět a skrze mysl nám předávat informace. Pojďte to zažít s námi.

Kdo mi v životě napovídá

Kdo mi to vlastně v životě napovídá? Kdo mi ukazuje cestu? Jsou všechna má rozhodnutí pro mě ta nejlepší? Z jaké podstaty se rozhoduji? Na kurzu se budeme učit jaký je to pocit, když za většinou našich rozhodnutí stojí racionální mysl a jaký je to pocit, když se můžeme rozhodovat na základě našeho vnímání. Zažijete to na vlastních prožitcích. 

Jak se intuice projevuje

Intutivní vnímání a jeho vedení je naší zcela přirozenou součástí. Je to taková řeč naší duše.  Během vývoje lidstva však toto intuitivní vedení bylo odsunuto do pozadí a na vrchol bylo pozvednuto racionální myšlení a hodnocení. Nyní nás to začíná vracet zpátky do naší přirozenosti intuitivního vnímání a vnitřního vedení. 

Vnímání vnitřní pravdy

Žijeme ve světě velkého množství informací, máme mnoho přílěžitostí, sousty různých směrů, kudy se vidat. Ale jaká je ta má cesta? Je informace, kterou mi dotyčná osoba sděluje pro mě pravdivá? Kdo a nebo co rozhoduje o tom, zda ta či ona informace je pro mě pravdivá? A co vlastně znamená pravda? Jak se pravda projevuje? 

PŘÍNOSY KURZU

Kurz probíhá formou hry, vlastními prožitky a svým jedinečným vnímáním a proto vás bude bavit. Teorie je totiž všude dost, s námi to začnete všechno prožívat. Na kurzu pracujeme v maskách, abychom co nejvíce prohloubili naše vnímání. Meditace, kterými vás budeme provázet jsou hluboké, učí vás vyjít ven ze svého těla, očišťují vaše energetické pole a vrací vás zpátky do srdce. Budeme si stále uvědomovat, jak naše mysl pracuje, jak je možné vědomě přepínat z rozumové části mysli do vnímání a jak je to pro nás v životě důležité, abychom se dokázali pohybovat v intuitivním proudu našeho vedení a v čisté pravdě. Žádná z technik není složitá, jediné co potřebujeme, abychom dokázali vnímat intuitivně, je naše uvědomění, pozorování a vnímání. Pojďme to společně zažít a tyto prožitky budou přesně to, co si z kurzu odnesete do vašeho běžného života pro každodenní použití. 

POPIS A OBSAH KURZU

1.DEN:
Meditacemi uvolníme naší mysl, aby se přepnula do stavu vnímání a z této roviny rovnou přejdeme na vnímání obsahu kartiček. Staneme se součástí kartičky a vnímáme její prostředí.
Pochopíme, jak pracuje naše mysl a kde se v danou chvíli nacházíme. Tím pochopíme, kdo ve skutečnosti řídí náš život a na jaké rovině se nacházíme.
Intuice - jak jí poznáme své intuitivní vedení? Jak se projevuje, co je a co není intuice. 
Pravda x lež, rozhodování  - jak mohu rozpoznávat, co je pravda a co pravda není. Definice, diskuze, vnímání, otevřená mysl. Jak poznat svojí cestu?  Naučíte se lépe rozhodovat.
 Hry na rozvoj vnímání - poznávání barev, tvarů, čísel skrze své pocity, asociace a obrazy

2.DEN:
Ego s racionalitou X Srdce s intuicí -
uvědomění si, jak nás řídí Ego, kdy se v něm nacházíme a kdy se díváme srdce. Uvědomění si "Kdo nejsem" skrze hlubokou meditaci.
Zaměření pozornosti a Tvorba vlastní reality - meditace a pochopení důležitosti zaměření pozornosti. Jednoduché techniky pro zlepšení pozornosti a vylepšení schopnosti realizovat své záměry.
Telepatie - provedeme vás zábavnou formou dalšími mimosmyslovými zážitky
Hry na rozvoj vnímání - zaměření pozornosti, pravda x lež, vnímání barev, hledání pokladu ....

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro dospělé osoby (od 15ti let) - jak ženy tak muže. Pokud máte otázky k vhodnosti kurzu, rádi Vaší situaci prodiskutujeme na +420 731 644 260. 

POZVÁNKA A GALERIE

JAK KURZ VNÍMAJÍ ÚČASTNÍCI: 

Byl to víkend plný meditací, které nás provázely k hlubšímu porozumění naší vnitřní moudrosti, a praktických cvičení, jež měla za úkol propojit naši kreativní a intuitivní pravou hemisféru s analytickou a logickou levou. Nepředpokládala jsem, že to bude tak náročné 😂. Poslední dobou jsem se ocitla v pasti racionality, a citila jsem, že ignoruji svůj vnitřní hlas a spoléhám se pouze na logiku. Kurz mi okamžitě dal za pravdu, když jsem po několika cvičeních pocítila bolest hlavy a odpor mého těla. Odjížděla jsem s migrénou, jakou jsem nezažila léta, a vše ve mně se bouřilo proti návratu na druhý den pokračování kurzu. Stála jsem před rozhodnutím, zda poslouchám svou intuici nebo ego, které se vzpíralo a odmítalo přijmout jiný zdroj vedení. Nakonec jsem se (zase rozumem 🙈) rozhodla pokračovat. A hned první lekce druhého dne od lektorky Venduly nám odhalila, že ego je ve skutečnosti ochranný mechanismus, který se snaží uchránit nás před nepříjemnými zážitky, emocionálním zraněním a trápením. Přes bolest hlavy jsem pokračovala v kurzu. Experimentovali jsme s hádáním barev karet, čtením myšlenek a hledáním skrytých předmětů. “Skořápky” mi šly překvapivě dobře, a dokonce bych na tom mohla vydělat 😂. S čtením mysli a rozlišováním pravdy od lži to bylo složitější 😊. Zkoušeli jsme si i extraokulární vidění, což bylo fascinující, a výsledky byly povzbuzující 😎. Doma mi to sice nejde tak dobře, ale na kurzu nám pomohly meditace a soustředění se výhradně na práci s myslí. Dostali jsme několik pomůcek na procvičování, takže můžu doma pokračovat v tréninku a rozvíjet své schopnosti. Nejvíce mě zasáhlo uvědomění, že potlačování intuice a jednání pouze na základě rozumu a logiky je moje obrana proti zraněním, která mi způsobil svět kolem, a reakce mého těla, aby se to již neopakovalo. Tento kurz byl pro mě otevřením očí a ukázal mi, že cesta k poslechu mé intuice je cesta plná výzev, ale také cesta, která vede k pravému poznání sebe sama. Těším se, kam mě ta cesta zavede dál ❤.
Eva
Kurz se mi moc líbil. Gábina je skvělá lektorka a sešla se parta samých úžasných a inspirujících bytostí. Za mě naprostá spokojenost a hluboká vděčnost za to, že jsem tam mohla být.
Anna
Víkendový kurz se mi moc líbil. Gábina byla skvělá průvodkyně. Užila jsem si to a jsem motivovana pokračovat v koukání s maskou 🙂
Petra

Přihlášení na kurz  (2DDOS)

MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260, pokud nezvedneme, zavoláme nazpět. Pro možnost uspořádat kurz jen pro Vaši skupinu nám zavolejte.

Cena 6 690 Kč
Domů si odnesete pomůcky v hodnotě 700 Kč. Na místo pro teenagera 15-18 let, který půjde spolu s Vámi, můžete získat slevu. 

KALENDÁŘ KONÁNÍ KURZU:

1609

1. ROČNÍK PRO DOSPĚLÉ - CELOROČNÍ KURZ

16.9. 2024 10:00Různá města, více podrobností na stránce tohoto kurzu
Celoročně probíhající kurz skládající se z celkem 9 navazujících seminářů. Každý měsíc od října do června se koná jeden seminář a je určen pro dospělé osoby a teeny od 15 let. Aktuálně přijímáme přihlášky do ročníku 2024/2025.

CENA KURZU A ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA MÍSTA:

6 690 Kč

Uvedená cena je za místo pro dospělou osobu nad 18 let.
Pokud byste chtěli jít na kurz společně se svým dospívajícím teenagerem ve věku 15-18 let, můžete na jeho místo získat slevu ( pro informace ke slevě volejte +420 731 644 260 ). 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU:  

- Kurzy se konají příliž daleko od Vás ? 
- Nevyhovují Vám vypsané termíny ? 
- Kurz už má naplněnou kapacitu a chcete být náhradník ?
- Máte zájem, ale potřebujete si účast ještě promyslet ? 

Zaregistrujte se nezávazným kontaktním formulářem a my Vás budeme informovat o aktualizaci možností:

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA: 

  • Pokud s Vámi již komunikujeme emailem, tak do pole email prosím zadávejte ideálně tento komunikační email
    ( komunikace ke kurzu bude probíhat na email resp. mobil zadaný v objednávce). 
  • Platební instrukce Vám posíláme po vyplnění objednávky do mailu, kdyby se online platba nezdařila nebo jste si zvolili klasický bankovní převod. Do doby splatnosti Vám budeme na kurzu držet místo.
  • Položku vyberte prosím podle Vámi zvoleného místa kurzu a jeho termínu, a jejich počet zvolte podle počtu přihlašovaných osob ve Vaší objednávce.  
    ( pokud je položka přeškrtnutá, kurz má naplněnou kapacitu a proto doporučujeme vyplnit tento kontaktní formulář >>  
  • Podrobnosti a popis funkcí formuláře najdete na stránce Jak objednávat a nakupovat >>
MÁTE OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

CENA:
6 690 Kč na osobu.
Domů si odnesete pomůcky v hodnotě 700 Kč. Na místo pro teenagera 15-18 let, který půjde spolu s Vámi, můžete získat slevu. 

TERMÍNY:

Aktuálně nejsou vypsané žádné další termíny a přijímáme nezávazné přihlášky. Nezávaznou přihláškou získáte přednostní informovanost o vypsaných termínech a nově přidaných městech. Podrobnosti obdržíte po vyplnění formuláře pro nezávaznou přihlášku. 

MÍSTA KONÁNÍ:

Praha, Poděbrady, Harrachov, Polička, Litomyšľ, Žďár nad Sázavou, Ostrava, Blučina u Brna

Tip - možnost uspořádaní soukromého kurzu
Pokud jste dostatečně početná skupinka lidí, kteří mají o kurz vážný zájem, tak můžeme společně zorganizovat neveřejný kurz jen pro vaši skupinu ve společně dohodnutém čase a vhodném místě. Pro podrobnosti k organizaci zavolejte na +420 731 644 260

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA:

Zaregistrujte se a my Vás budeme informovat o možnostech: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.