Celoroční kurz - 2.ročník Školy intuice pro ABSOLVENTY 1.ročníku

Navazující celoroční kurz pro absolventy 1.ročníku Školy intuice pro rodiče a děti. Jedná se o koncept nového doplňkového vzdělávání dětí a rodičů v oblasti seberozvoje, sebepoznávání a sebeuvědomování. Tento následný kurz je přímo navázán na 1.ročník a dále rozvíjí intuici, vnitřní sílu a dalších mimosmyslové dovednosti. Učíme se ve skupinkách max.10 dětí a 10 rodičů.

Prohloubení a trénink dosavadních znalostí

V 1.ročníku jsme se naučili, jak svou intuci můžeme vnímat a jaký potenciál, přirozený, avšak zapomentý v sobě můžeme nalézt a znovu ho probudit. 2.ročník tento potenciál prohlubuje a zdokonaluje. Je také více zaměřen na uvědomování si svých myšlenek a na tvorbu reality. 

Rozvoj dětí a spolu s nimi i jejich rodičů

Nejjednodušší cesta, jak rozvíjet své děti je, rozvíjet s nimi. A proto přichází naše škola s konceptem růstu pro celou rodinu. Rodiče jsou nedílnou součástí rozvoje, podpory a pochopení svých dětí a mohou skrze ně růst a umožnit tak celé rodině vědomě tvořit svůj život.

Kdo si hraje, nemyslí 🙂
To je hlavní náplň setkání

Kdo si hraje nemyslí. Tedy správně řečeno, nezapojuje svou racionální mysl. Hry, zábava, nové poznání, které však není potravou pro naší racionální mysl, je však potravou pro naše vnímání a prožitky. Na kurzu si odpočinete a díky hrám, které vás budou bavit se zase vrátíte do dětských let. Jen trochu jinak. 

POPIS KURZU

2. ročník je určen výhradně absolventům 1.ročníku a mohou se ho účastnit jak děti samotné, tak děti zároveň se svými rodiči. Kurz je zaměřen na prohloubení toho, co jsme se naučili v 1.ročníku, a jde ještě více do hloubky. Také se více zaměřujeme na tvorbu vlastní reality, intuitvního vnímání a dalších shopností, jako je telekineze a telepatie. Procvičujeme naše mozkové buňky, cvičíme cviky, které zvyšují naší energii a posilují naší vůli.  Meditujeme a hlavně si stále hrajeme.

PRŮBĚH KURZU:
10 setkání 1x měsíčně v trvání 2,5 hod. Na každé hodině se věnujeme jinému tématu, který všem pomáhá se více zorinetovat v nových možnostech vnímání.

TÉMATA CELEOROČNÍ ŠKOLY INTUICE 2.ročník:

 • Co prospívá našemu mozku, trénink vnímání
 • Trénink mozku, cvičení na zvýšení energie
  cvičení na posílení vůle
 • Vědomá tvorba reality, zákon prítažlivosti, vděčnost
 • Vědomé tvoření reality, důvěra v intuitivní vedení
 • Vizualizace a tvorba vizí
 • Telekineze - hýbeme předměty myšlenkou
 • Emoční a mentální telepatie
 • Kreativita a divergentní myšlení
 • Koncentrace a paměť

  Na každém setkání meditujeme a cvičíme vidění v masce a procvičujeme intuitvní vnímání.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ
Pro děti od věku 9ti let. Pro rodiče, kteří chtějí spolu se svými dětmi poznávat další možnosti naše potenciálu.

Proč tento kurz? 

Trénink intuice a telepatie, mimosmyslového vnímání a jiných skrytých schopností

Techniky na rozvoj kreativity, originality, vizualizace, koncentrace

Vědomé vytváření nových propojení obou hemisfér

Nastartování nových schopností, aktivace dosud málo využívaných center mozku

Množství praktických her, cvičení, meditací

Podpůrné materiály a meditace na domácí trénink

Přihlášení na kurz - 2.ročník Školy intuice

MÁTE OTÁZKY KE KURZU?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

MÍSTA KONÁNÍ KURZŮ:
Praha
- Klánovice
Židlochovice u Brna

TERMÍNY pro 2. ročník 2023/2024
Kurz začíná v září 2023 a aktuálně přijímáme nezávazné přihlášky. Organizančí podrobnosti obdržíte po vyplnění formuláře. 

CENA KURZU ZA ROK:
9000 Kč za dítě + 4000 Kč rodič

Zaregistrujte se prosím emailem, na kterém s Vámi již  komunikujeme.  Následně Vás budeme informovat o termínech a platebních instrukcích: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od ŠKOLY INTUICE ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.