fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Viera Bolcková - lektorka pro Prahu a Mníšek pod Brdy

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Jsem mámou dvou aktivních kluků s různými zájmy a naturelem. Když se naše rodina vrátila po několika letech v zahraničí zpátky do Čech, hledala jsem v nabídce aktivit i takové, které by nám umožnili být spolu a rozvíjet dovednosti, které mi dávají smysl. Díky tomu jsem objevila Školu intuice i v Čechách a se starším synem jsme dojížděli na pravidelná setkání. Už předtím mě to vedlo k možnosti podobné kurzy lektorovat. V mém rodném Liptově se nám podařil i víkendový pobyt s Ľubkou, zakladatelkou Školy intuície na Slovensku, který jsem měla vyhlídnutý už několik let.

Mou původní profesí jsou daně. Uplatňuji v ní své analytické schopnosti, zaměření na detail, práci s čísly, zákony a hlavně s lidmi. Baví mě hledat praktická řešení v prostředí různorodých požadavků a týmů.

S narozením dětí se do mého života vrátila témata jako emoce, intuice, meditace, vizualizace, záměry, propojování hemisfér, tvořivost, hravost a také radost, i z těch každodenních maličkostí. Během rodičovské dovolené jsem se věnovala aktivitám s dětmi a měla prostor na různé kurzy osobního rozvoje a rodičovství.

Mou vizí jsou osobní setkání s podobně naladěnými lidmi, prostor, kde si můžeme předávat techniky, co nám i dětem pomohou v různých situacích a výzvách, které život přináší. Prostor pro sdílení zkušeností, smysluplný čas strávený společně s dětmi, hravě a s radostí. I mé jméno mě naplňuje optimismem a vděčností, že mohu být součástí Školy intuice a přinášet tato témata, techniky a poznání dalším rodičům a dětem.

Někdy mám pocit, že propojuji zdánlivě neslučitelné světy. Právě to mi ale přináší vnitřní spokojenost a potvrzení, že jsem na té správné, svojí cestě. Těším se na vás i vaše děti v kurzech Školy intuice v Praze a v Mníšku pod Brdy.

Odborné vzdělání a semináře

  • První ročník Školy intuice se synem
  • Kurzy zaměřené na rodičovství: Rodičovství jako cesta, Rodičovská posilovna, Výchova Nevýchovou, Dovychovat
  • Výcvik Facilitace kruhové komunikace
  • Poznej sílu své mysli a Změň svůj osud (Joe Dispenza)
  • Biologie víry (Bruce Lipton)
  • Emoční kód (Bradley Nelson)
  • Různé meditační a vizualizační techniky, práce se záměry a další.