fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Marcela Vašíčková - lektorka v Židlochovicích u Brna

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Od 20 let jsem procestovala kus světa, kde jsem poznávala sama sebe od putování s batohem na zádech, přes práci v kuchyni až po manažerské pozice v byznyse. Díky cestování jsem prožívala a objevovala svoje limity, svou sílu i polarity života, od chudoby v Peru až po extrémní blahobyt v USA.

Ale ve 30ti letech jsem se vrátila domů, neboť mě táhla zpět síla mé skvělé rodiny a touha založení své vlastní rodiny, ale doma v ČR.

Chvíli po návratu do České republiky jsem potkala svého manžela, který bydlel ve vedlejší vesnici a chodil se mnou do stejného ročníku základní školy, docela vtipné procestovat celý svět, abych životní lásku našla kousek od sebe. Nyní máme spolu tři úžasné děti.

Už v těhotenství jsem cítila, že chci kolem sebe sdružovat a pracovat s dětmi a rodiči, začalo to cvičením se skupinami maminek.

Po narození první dcery jsem si myslela, že nastoupím do půl roku do práce, kde jsem měla pozici snů i možnost individuální školky. Ale síla mateřství byla tak velká, že mě začala ukazovat jinou a novou cestu mým životem. Nikdy už jsem do této práce nenastoupila.

Začala jsem vnímat spirituální svět, který se mně díky mateřství a rodině začínal otevírat. Tyto věci mě čím dál více naplňovaly a ukazovaly mi mou novou cestu, kterou si tvořím. Děti a jejich schopnosti mě začaly neskutečné fascinovat.

K metodě vidění bez očí (VEO)  jsem se nevědomky přivedla přes dárek pro svého muže na Taťkárium (pobyt tatínka s dětmi), kde se potkal s jedním ze zakladatelů Centra Světadíl. Na následném společném indiánském táboře mě tato metoda tak upoutala, že jsem zjistila ¨tohle je ono¨ propojení rozvoje dětí, rodiny i sebe sama.

Lektorkou ŠKOLY INTUICE jsem se stala protože  tohle byl poslední kousek puzzle, co mi zapadl do mého konceptu práce s dětmi, neboť používání smyslu intuice nám odpovídá na otázky v každodenním životě.

Když během mé praxe zjišťuji, co tyhle metody dokážou, díky zpětným reakcím rodičů, zůstává rozum stranou. Sdílení pocitů, získávání sebevědomí, koncentrace, zlepšení prospěchu ve škole. U dětí opravdu neexistují limity a ukazují nám, jak žít v přítomnosti. Jsou našimi učiteli.

Jsem vděčná a vím, že nic není samozřejmost a nikdy se nic neděje jen tak.

Odborné vzdělání a semináře

 • Seminář CESTA – Branson Bays pro dospělé a děti
 • AURAS – Viedno por el Mundo
 • EOV 1, 2 – Viendo por el Mundo
 • VEO  - Vision extra ocular – pro dospělé
 • Bachovy esence
 • Kurz Kyvadlo I, II
 • WWE – World Wide Energy – I,II,III.
 • Kineziologie
 • Metodika terapie alergie, fobie a autoimunitní onemocnění
 • Bronnikov Fekleron systém
  level 1 (energetika člověka)
 • Bronnikov Fekleron systém
  level 2 (vnitřní vidění )