fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Kateřina Švandová - lektorka pro Poličku a Žďár nad Sázavou

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Narodila jsem se v Brně a také jsem tam téměř 40 let žila.
Již jako dítě jsem byla velice živá a zvídavá. Měla jsem věštecké sny a tušila, že je něco víc. Ale jak to tak bývá, systém a okolí ve mě toto „vědění“ nepodporovalo. Tak jsem se vydala cestou nejmenšího odporu. Vystudovala jsem, začala pracovat jako servírka a tak nějak jsem v tom velkoměstě přežívala.

Když se mi narodil první syn, vše se změnilo. Byl to neskutečný a nepopsatelný příliv lásky, energie a vděčnosti.  Přišel mi smysl života. Ale jaksi jsem neměla dostatečnou kapacitu mu všechny mé emoce ukázat.

Vesmír nelenil, vyslyšel mé prosby a začali mi do cesty vstupovat vědomí lidé. Začala jsem číst všechny možné knihy o seberozvoji, duchovnu, esoterice. Sledovala různé besedy a přednášky. Začala jsem bylinkařit, naučila se práci s kyvadlem a mé vědomí se rozšiřovalo a vztah se synem jen kvetl.

Před narozením druhého syna jsme se rozhodli, že se odstěhujeme z města pryč. Blíže k přírodě a samostatnosti. První syn byl již školou povinný a nastali první problémy. Diagnostikovali mu ADHD a různé další poruchy. Já jsem ale věděla, že je dokonalý takový, jaký je a šla jsem vlastní, jak se říká, alternativní cestou. Přes různé léčebné směry jsme se dostali až k EOV ( extra okulární vidění).

Touto metodou jsem byla nadšená. Syn se začal zklidňovat a vnímat sám sebe.

Naše lektorka nám nabídla místo ve Škole intuice. S radostí jsme přijali a udělali dobře. Jak jsem se synem trénovala, veškeré nabyté informace mi začaly utvářet celek a doplňovat chybějící články. Byla jsem tak nadšená, že možnost stát se lektorkou byla ta nepřirozenější věc.

Jsem vděčná, že mohu být součástí tohoto jedinečného projektu a pomáhat, nejen dětem, v jejich přirozenosti. Děti jsou naše budoucnost.

Tímto, ze srdce děkuji lektorce Marcelce a těším se na vás všechny, ve Škole intuice v Poličce.

Odborné vzdělání a semináře

  • kurz AURAS

  • přednášky o bylinkách a výrobků z nich

  • nadšený samouk alternativních směrů a léčení

  • Bronnikov Fekleron systém
    level 1 (energetika člověka)
  • Bronnikov Fekleron systém
    level 2 (vnitřní vidění)