fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Edita Blažek - lektorka pro Trutnov a Náchod

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Děti jsou tak moudré, vědomé, pravdivé ve svém projevu, hravé, zvídavé, zářivé, přítomné, ve spojení s tělem, přijímající, v přirozeném údivu nad životem, že nám to někdy bere dech.

Nedávno jsem si prohlížela starý album fotek z mého předškolního věku a vnímala jsem, že jsem též taková byla, všichni jsme takoví byli…a jsme! Jen to je někdy trochu zastíněno.

Moje chuť poznávat, tvořit a sdílet nové možnosti v oblasti sebepoznání i dcera tomu napomohla, že se moje cesta výtvarnice stočila právě ke Škole intuice a metodě EOV. Jsem vděčná za oba projekty a vnímám je jako dary pro tuto dobu, pro rodiny, pro tvoření života, jaký ho toužíme mít.

Jinak mám ráda přírodu, aromaterapii, intuitivní kresbu, maluji energetické obrazy a mandaly a věřím, že bude čas si naše setkávání někdy zpříjemnit i touto cestou.

Bude skvělé, když spolu, nám a našim dětem, na kurzech vytvoříme otevřený, uvolněný prostor, kde dáme na chvíli pryč kontrolu a povinnosti a vnoříme se do poznávání za hranice naší mysli a smyslů. A s touto energií pak odejdeme tvořit naše vztahy, rodiny, životy, domovy, projekty.

A možná nám naše děti ukážou, kde je možné tvořit a vnímat i zcela nově. Co když právě děti mají potenciál vytvořit v této době změnu, když jim k tomu dáme prostor?

A pokud vás láká, podobně jako mne, znovu se ponořit se svými dětmi do bezstarostného prostoru her, intuice a nevšedních, společných zážitků, tak se na vás moc těším.

Odborné vzdělání a semináře

  • Kurz psychografické, automatické kresby

  • Art Therapy Life Coach

  • Odborný aromaterapeut / AČA Praha

  • Kurz čakrární energetická aromaterapie

  • Studium pro asistenty pedagoga

  • EOV 1 pro děti, pod metodikou mexické asociace Viendo por el Mundo