fbpx

Už přijímáme nezávazné přihlášky do 1.ročníku na školní rok 2024/2025 - přihlašujte se zde 

EOV 1 - kurz rozvoje mysli a intuice 

Jedná se o mexickou metodu rozvoje intuice. Smyslem kurzu je zlepšení vztahů hlavně mezi dítětem a rodičem. Díky unikátní metodě tvoření obrazů v každé jednotlivé lekci, dostávají rodiče návody a tipy na to, jak s dítětem lépe komunikovat a co chybí v jejich vztahu. V hodinách se věnujeme také meditacím, očistným technikám a otevírání intuitivního vidění a vědění. Kurz by se dal nazvat i jako unikátní rodinná terapie. 

Zvýšení vnitřní síly

Díky kombinacím čištění emocí, speciálních meditací, tvoření obrazů skrze vizualizace, cílenému soustředění, rozšíření vědomí a otevírání mimosmyslového vnímání se dítěti  přirozeně zvyšuje jeho vnitřní síla, sebedůvěra, sebevědomí a dítě se pocitově stává "drzejší".

Zlepšení vztahů

V našich hodinách se každou lekci tvoří jiný vizuální obraz na nějaké zásadní životní téma, např.jak dítě podvědomě vnímá mámu, na další lekci tátu apod.. a v obrazech se ukazuje, co v jejich vztahu chybí proto, aby byl harmoničtější. Učí vzájmenému naslouchání a respketování. 

Mimosmyslové vnímání

Díky odlišné metodě učení oproti ostatním kurzům se dítě učí vnímat přicházející informace z okolí formou svých pocitů, obrazů a nebo prostě navnímání "já vím". Tato metoda vede děti k tomu, aby začali věřit svým vnitřním pocitům a dokázali více rozlišovat mezi tím, co kdo řekne a co uvnitř cítí.

POPIS KURZU

Kurzem provází Gábina Míková, která je cerftifikovaným lektorem metody Extraokulárního vidění (EOV) 1 a 2. Spolupracuje s Centrem Světladíl, které je zakladatelem této metody v naší republice. Metoda je veřejně podporována Janem Vojáčkem a Jaroslavem Duškem. 

HISTORIE METODY
Metoda je výsledkem  40ti  letého intenzivního výzkumu Noé Esperóna a shrnuje jeho práci a vlastní zkušenosti s meditacemi. V Mexiku, odkud tato metoda pochází, je již zaváděna do škol ve spolupráci s ministerstvem školství. 

Oficiální stránky metody NOÉ ESPERÓNA 

PŘÍNOSY METODY
Mezi nejčastější přínosy, je celkové uklidnění dítěte ve smyslu důvěry v sebe, v proces a život. To s sebou přináší zlepšení rodinných i přátelských vztahů dítěte, otevřené emoce, prožívání a schopnost komunikace o nich. Přichází samostatnost a zodpovědnost a odchází strachy, noční můry a jiné problémy. Vzrůstá rychlost a schopnost se učit, a to nejen do školy, ale také zlepšení se ve sportu či v hraní na hudební nástroje. Dítě má také pocit jedinečnosti. Ale to nejdůležitější co kurz přináší je zlepšení vztahů a to hlavně mezi rodičem a dítětem. Funguje to ale pouze v případě, že rodič ponechá své ego stranou a je připraven naslouchat doporučením, která mu jsou na základě obrazů předkládána a zároveň věnuje čas a své soustředění na změnu, uvědomování si a naslouchání svému dítěti. Dá se říci, že se jedná o unikátná rodinnou terapii. 

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro všechny děti od 7(8) - 21 let a jejich rodiče, kteří na sobě chtějí pracovat a posouvat vztahy se svými dětmi na harmonickou úroveň vzájemného porozumění. Metoda je vhodná pro všechny děti a zejména pro ty, které se setkávají ve svém životě s obtížemi jako jsou strachy, problémy ve škole, špatné soustředění, hyperaktivita a nebo naopak zpomalenost. Pro děti které se chtějí zlepšit v učení, sportu, umění a zvýšit své sebevědomí.  

PRŮBĚH KURZU:
Program je sestaven z deseti na sebe navazujících individuálních lekcí, kdy je třeba dodržovat týdenní rozestupy. Každý týden máme jiné téma, které otevíráme a rodiče pak na něm spolu s dětmi pracují a spolu se tak rozvíjí a posouvají. Na každé lekci děláme s dětmi uvolňovací cvičení, vizualizace, a otevíráme inuitivní vidění avědění. 

Kurz probíhá individuálně, 1 hodina s dítětem a cca 30 min.s rodičem

Otevření vidění je možné u dětí cca do 12ti let, ale po 10.roce se tato schopnost snižuje a s přibývajícím věkem se tato schopnost uzvírá. To ale v tomto kurzu není to nejdůležitější. Součástí kurzu je zároveň učení vědění a děti se učí vnímat signály, které k nim přichází, učí se nacitovat tvary a barvy s úplně zavřenýma očima. Rozšiřují své mimosmyslové dovednosti.

Ve věku cca od 15ti let a výše doporučejeme, aby dítě bylo přítomno doporučení, která vyplynou z obrazů, vede to k hlubší diskuzi mezi dítětem a rodičem a porovnání odlišných postojů v určitých situiacích.

CENA KURZU:
20 000 Kč + 600 Kč maska na oči

Centrum Světladíl

pobočka Praha-Klánovice

NOÉ ESPERÓN S LEKTORKOU GÁBINOU

Proč tento kurz? 

Efektivní vliv na celkový harmonický rozvoj ditěte

Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, snížení stresu

Zlepšení koncentrace, představivosti

Zlepšení výsledků ve škole

Zlepšení představivosti, prostorové orientace, schopnosti předvídat

Děti odhalí svoje skryté schopnosti, nelimitované možnosti

Rozhovor Centra Světladíl

Ukázka z hodin učení této metody přímo z Mexika

Rozhovor Jaroslava Duška s hostem Verenicou Carvajal 

Nezávazné přihlášení na kurz - EOV 1

MÁTE OTÁZKY KE KURZŮM?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

KDE KURZ PROBÍHÁ:
Praha
- Klánovice s Gabrielou Míkovou

TERMÍN: 
Dle domluvy.

CENA KURZU:
20 000 Kč + 600 Kč maska na oči

Pro přihlášení vyplňte kontaktní formulář: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.