fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Individuální RODINNÉ SETKÁNÍ

Každý člověk a nebo rodina má své individuální požadavky. Někdo potřebuje prožívat aktivaci potenciálu svých dětí v intimní atmosféře, jiného zase zajímá, jak přistupovat ke svým dětem, aby se jejich potenciál neuzavíral. Někdo zase potřebuje pochopit a zažít jak funguje naše mysl a jak vědomě přepínat z naší racionální mysli do vnímání. Proto jsme pro vás připravili možnost individuálního setkání. 

Ověřené efektivní techniky

Metodiku “Vidění bez očí”, která je součástí tohoto kurzu čerpáme od ruských vědců a mexické metody, kteří mají metody vidění propracované nejvíce na světe. Výsledky, které dosahujeme při práci s dětmi hovoří za nás. Vycházíme z konceptu Slovenské školy intuície, která funguje již přes 10 let a jejími kurzy prošlo více jak 1000 dětí. 

Aktivace nových schopností

Přímo se aktivují dosud málo využívané centra mozku a rozvíjí se mimosmyslové vnímání, otevře se kanál pro přijímání mimosmyslových informací, tedy takových, které nejsou přijaté 5 standardními smysly. Dítě se učí rozpoznávat mimosmyslové signály,začne je vnímat intuitivně. 

Propojení rodiče s dítětem 

Na společném setkání můžete díky přítomnosti otevírání potenciálu dětí vnímat větší hloubku propojení. Často se stává, že se rodiče začnou na své děti dívat jakýmsi jiným pohledem a začnou je vnímat ve větší propojenosti k sobě samým. Naladění se na své děti přináší harmoničtějsí a láskyplnější vztah, který je poté cítit v celém rodinném systému.

POPIS SETKÁNÍ

Setkání bude probíhat hravě a proto vás to bude bavit. Budeme rozvíjet intuitivní vidění i intuitivní  vnímání, jak u dětí, tak i u rodičů. Ať jste dospělí a nebo dítě, na našem setkání se dostanete do jiné dimenze vnímání. Pochopíte, jaký je rozdíl mezi racionálním a intutivním rozhodování a to si na vlastními prožitky vyzkoušíte. Hodiny budou vždy vedeny individulně, podle vašeho tempa a podle toho, co byste chtěli společně řešit. 

Po skončení kurzu je možné pokračovat v dalších náledných rozvojových kurzech pro děti, jako je Škola intuice 1.ročník. 

Setkání probíhá 4 hodiny. 

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro rodiče s dětmi. 
Pokud máte otázky k vhodnosti kurzu, rádi Vaší situaci prodiskutujeme na +420 731 644 260. 

NUTNÉ VZÍT NA VĚDOMÍ:
Vzhledem k tomu, že schopnost otevřít intuitivní vidění je u dětí ve věku do 10ti let téměř 100%, po 10.roce schopnost otevřít toto vidění klesá. Cílem setkání není otevřít vidění přímo a úplně, ale ukázat jak je možné vidění otevřít a dále na tom pracovat doma s dětmi.  

JAK KURZ VNÍMAJÍ NAŠI NOVÍ INTUITIVCI: 

Kurz intuice se nám s mou sedmiletou dcerkou moc líbil. Bylo fajn už jen to mít chvíli čas jen na sebe bez dalších rušivých elementů, takže jsme si to fakt užily. Byl dobře zorganizovaný, děti i dospělí se ani chvilku nenudili. Dostali jsme mnoho cenných rad a informací a mohli nahlédnout do svého intuitivního já, které je v nás tak systematicky potlačováno. Ohledně extra okulárního vidění se děti rozkoukaly neuvěřitelně rychle a na konci kurzu už byla většina schopná projít si opičí dráhou bez pomoci rodičů. Líbilo se mi, že to nebylo jen o dětech, ale i o rodičích, o sdílení a vzájemné spolupráci, i děti byly rodičům oporou při plnění úkolů. Pomohlo mi to uvědomit si, že moje dcera potřebuje ještě mnohem více empatie a trpělivosti, než jsem schopná jí dát. Takže mám stále na čem pracovat, abych nepotlačila její dětskou duši a mohla jí provést tímto světem a ona si mohla zachovat tu přirozenost sobě vlastní. Kurz určitě doporučuji všem, co jsou zvědaví a dovedou si připustit, že existují i věci, které si nemůžeme osahat, ale to neznamená, že nejsou možné. Moc za tu příležitost děkuji a přeji ať se daří a ať má tu možnost co nejvíce lidí. 
Míša a Maruška (7 let)
Tento týden jsme se se synem zúčastnili zážitkového víkendu pro rodiče a děti. Kurz byl skvělý, všechny děti nadšené, je to pro ně opravdu přirozené. Musím říct, že já jsem byla docela unavená, hlavně první den, kdy to bylo vše naprosto nové. To, že se snažím celý život vše vymyslet hlavou, nejlépe všechny možné scénaře, samozřejmě o sobě vím. Tady se mi ale nabízí krásná a navíc tak jednoduchá alternativa. Navíc něco opravdu ani vymyslet nejde. Takže chceme se synem dále trénovat doporučené hry, stačí chvilka denně. Za nás určitě doporučujeme.
Vanda a syn Jakub 9 let

Přihlášení na rodinné setkání

MÁTE OTÁZKY?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

KDE S S KÝM SETKÁNÍ PROBÍHÁ:

Praha Klánovice - Gábina Míková
Židlochovice u Brna - Marcela Vašíčková

TERMÍNY:

Dle domluvy

CENA A ROZSAH SETKÁVÁNÍ:
6000 Kč /4 hodiny pro celou rodinu

Pro nezávazné přihlášení vyplňte formulář:

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.