fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Komunikační skupina na Facebooku

Často se nás účastníci po ukončení kurzu ptají ,, A co dál? ´´. Odpovědí může býť buď účast na našem jiném kurzu podle svého zaměření a nebo právě méně formální setkávání podobně naladěných lidí. Během setkávání se hrají různé hry na rozvoj intuice a vnímání, povídáme si k vybraným tématům, sdílíme si, co se nám podařilo nebo nepodařilo, v jaké fázi života nyní jsme a vždy je přitom možné zachytit něco, co Vás posune zase o kousek dál. Víme totiž, že když se člověk vydá na cestu sebeuvědomění, tato cesta je bez konce a cesta je cíl :-). Proto organizujeme tato setkání pro vaši podporu na další cestě sebeuvědomování a zvyšování vědomí. Setkávání je vhodné pro účastníky jakéhokoliv našeho kurzu nebo obdobného kurzu či tréninku absolvovaného jinde. Můžete přijít sami, s dětmi a nebo celá rodina. 

Podpora na další cestě 

Po skončení kurzů je stále hodně toho, co si procvičovat, naučit se, uvědomit si. Zábavnou formou je možné spojit vše dohromady na neformálním setkání. 

Tvorba komunity

Vytváříme komunitu, kde můžete poznat další podobně naladěné lidi s možností navázat nová přátelství a můžete zde diskutovat o hlubších tématech.

Témata setkávání 

Jsou buď obecná - hry a cvičení na prohlubování intuitivního vnímání, diskuse, vzájemné sdílení nebo zaměřená na konkrétní oblast nebo téma. 

PRŮBĚH BĚŽNÉHO SETKÁNÍ

Setkání trvá 2 hodiny a náplní je hlavně si hrát a trávit čas společně. Procvičuje se vnímání, vidění v masce, propojování hemisfér a hlavně se bavíme :-). Zkrátka jde o to stát se zase na chvíli bezstarostnými dětmi. Naše setkávání nejsou o tom se učit nějakou teorii, ale prostě si hrát jinak, skrze vnímání, koncentraci, zaměření pozornosti. Hrát si budeme často v maskách, které si můžete koupit na místě, kdo ještě nemá k dispozici. Na setkání s sebou můžete přinést i nějaké mini zdravé občerstvení. Je k dispozici mini kuchyňka na kávu, čaj apod. Uděláme si také vždy nějakou společnou meditaci, abychom se naladili a odpočinuli si.  Do našich setkání budeme také zařazovat energetická cvičení na posílení a zvýšení našeho bio-pole. 

Cena setkání: 

Dospělý 300 Kč, dítě 200 Kč. Platba na místě v hotovosti.

PROČ SE ÚČASTNIT ? 

Kam jde pozornost, to roste a naopak. Vidíme, že pokud děti po kurzu nevěnují pozornost dovednostem, které se naučily resp. se u nich probudily, časem tyto dovednosti zase zmizí. Získané dovednosti je potřeba dlouhodobě procvičovat nebo s nimi v běžném životě průběžně pracovat, aby se stali vaší trvalou součástí. Je to jako se vším, bez ,,tréninku´´ to prostě nejde 🙂.
To samé platí i pro dospělé. Pokud se účastník po našem kurzu nově nabytému poznání dále nevěnuje, vnímání si neprocvičuje a nezapojuje ho průběžně, nastává návrat do zaběhlé rutiny zaplněné pouze myšlením a hlučně brebentící myslí.
Naše společná setkání podporují ve všech hravost, radost, vypíná se při něm přemýšlení a zapíná se vnímání. Komunita lidí ve skupině tuto společnou energie zvyšuje a podporuje.      

PRO KOHO JE SETKÁVÁNÍ VHODNÉ:

  • 1
    Účastníci našich kurzů
    Setkávání je určené primárně účastníkům jakéhokoliv našeho kurzu a to buď jednorázového, nebo online programu nebo jako další forma podpory při probíhajícím (nebo ukončeném) celoročním kurzu. Zvaní jsou samozřejmě i rodinní příslušníci.
  • 2
    Dospělí nebo děti, kteří prošli obdobným kurzem jinde
    Zúčastnit se mohou dospělí i děti, kteří absolvovali obdobné semináře a tréninky někde jinde třeba i v minulosti a rádi by se potkávali s podobně naladěnými lidmi - o tom je komunita.

Obecná setkání jsou pro rodiče i děti.  Samozřejmě, že můžete přijít i bez dítěte :-). 

Přihlašování na události komunity

MÁTE OTÁZKY K SETKÁVÁNÍ ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

CENA ZA OBECNÉ SETKÁNÍ
Dospělý 300 Kč,  dítě 200 Kč . Platba na místě v hotovosti.

Připojte se do komunikační skupiny

Rádi bychom vás pozvali do naší komunikační skupiny na FB, abychom se zde vzájemně podporovali na cestě vzrůstu vědomí, komunikovali a bavili se o tématech intuice, vědomí, sebeuvědomování a podobných tématech. Do skupiny budeme přispívat různými hrami, dávat nápady a další tipy, ptát se Vás na názory k tomu, co připravujeme a plánujeme. Prostě interaktivní komunikační skupina komunity přátel Školy intuice

Skupina na Facebooku
Připojte se