fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Individuální rozvoj - DĚTI A DOSPÍVAJÍCÍ

Smyslem tohoto setkání je naladění se  individuálně na potřeby dítěte. Některé děti nemají rády kolektiv, jsou uzavřené, nespolupracují s ostatními a nebo mají nějaké další potíže, které je vhodné řešit individuálně. Naše setkávání bude pro dítě příjemné, zábavné a účelné. Budeme se tak jako v jiných kurzech věnovat rozvoji mysli, harmonizaci, koncentraci a meditacím

Individuální přístup

Ke každému dítěti budeme přistupovat zcela individuálně s ohledem na účel, cíl a záměr setkání. Budeme společně pracovat na tom, aby se dítě dostávalo do harmonie, klidu,  vyrovnanosti a větší vnitřní síle. Budeme si hrát, smát se a přitom se učit něco zcela nového, co děti ještě nepoznaly.

Terapeutický přístup

Pokud to situace vyžaduje, děláme společně s dětmi terapie založené na vizualizaci, dáváme společně pryč špatné pocity a nahrazujeme je těmi dobrými. Společně si povídáme, a provádíme různé očistné meditace. Pracuji také s energii nejvyššího vědomí a tak s dětmi třeba jen sedíme v tichu. 

Rozvoj mysli a klidu

Díky meditacím, očistným technikám, hraním si ve stavu rozšířeného vědomí, naciťování, identifikace vlastních pocitů,  díky propojování hemisfér a procvičování intuice, dětem roste jejich vnitřní síla a klid, dostávají se do harmonie, souladu a začínají být více propojené sami se sebou. 

POPIS KURZU

Tento kurz je určen pro individuální setkání. Nemá předem daný žádný plán, funguje zcela intuitivně. To znamená, že na každé hodině až na místě vyhodnotím, co budeme společně dělat a čemu se budeme věnovat. 

Před každou hodinou mluvím s rodiči o tom, jak to doma po našem setkání probíhalo. Jaké změny se dějí a na co by bylo potřeba se zaměřit. Stejně tak se potkáme na pár minut po skončení hodiny, abychom si řekli, co jsem na hodině dělali a co z toho vyplývá.

PRO KOHO JE INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ VHODNÉ:
Pokud cítíte, že vaše dítě nezapadá do žádného našeho kurzu, je právě pro vás tato správná cesta. 

PRŮBĚH SETKÁNÍ:
Sednem si společně s rodičem a popovídáme si, co je třeba vyřešit a jaké jsou představy. Poté 1hod strávím s dítětem a poté si zase sedneme s rodičem.
Počet setkání si zvolíte sami, dle toho co byste potřebovali. V případě rozvoje dítěte a nebo vyřešení složitější situace doporučuji min. 4 a více setkání.

PRO KOHO JEKURZ VHODNÝ:
Pro děti od věku 7 let až po dospívající, psychicky a fyzicky zdravé děti. 

CO VŠE SPOLEČNĚ MŮŽEME NA SETKÁNÍ DĚLAT:

 • Propojování levé a pravé hemisféry
 • Trénink intuice
 • Trénink vidění bez očí na podporu intuice
 • Terapie podle metody Cesta pro děti, Thetahealing, RUŠ
 • Čištění technikami vizualizace
 • Koncentrace, vizualizace, flexibilita, originalita
 • Práce s emocemi v rámci terapií
 • Zaměření pozornosti 
 • Práce s vědomým záměrem
 • Tvorba afirmací
 • Povídání, hraní

Ukázka intuitivního vnímání barev: Lektorka ukazuje za zády dítěte barvu listu a dítě zvedá tu barvu, kterou si myslí, že lektor drží v ruce. Jedná se o intuitivní naciťování.

Přihlášení na individuální program pro děti

MÁTE OTÁZKY?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

KDE A S KÝM SETKÁNÍ PROBÍHÁ:
Praha
- Újezd nad lesy, Oplanská 2614 - Gábina Míková
Židlochovice u Brna, Nádražní 232 - Marcela Vašíčková
Polička - Kateřina Švandová
Plzeň, Klatovy - Petra Skalová

TERMÍNY: 
Dle domluvy

CENA SETKÁNÍ:
1 hod - 1 500 Kč

Pro nezávazné přihlášení vyplňte formulář: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od Školy intuice s.r.o. ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.