fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Michaela Moreira Salgado - lektorka v Odolené Vodě

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Oblast energií mě zajímala odjakživa. Moje cesta se ale prohloubila se zdravotním problémem mého syna, který mě dovedl k hledání alternativních řešení. To mi otevřelo dveře ke kvantové fyzice, hlubšímu pochopení energii a výrazně se mi zvýšila intuice, kterou nyní aktivně využívám v životě. Dále cesta pokračovala absolvováním lektorského kurzu extraokulárního vidění od Noé Esperóna.

Věřím v rovnocenný přístup a respekt k dětem, které mě fascinují svým jedinečným pohledem na svět, odlišnými názory a způsobem vnímání. Důležitost komunikace a rozvíjení vztahu s nimi považuji za nesmírně obohacující. Zároveň se zajímám o svobodu v učení, kde jsou děti podporovány v jejich přirozeném rozvoji a zkoumání světa.

Hloubka duše mě zajímá nejen u dětí, ale i dospělých, a tak vytvářím prostor pro Smysluplné rozhovory, které pomáhají nahlédnout do našeho nitra, podporuje upřímné sdělení, porozumění a respekt mezi lidmi.

Je pro mě důležité se propojovat s přírodou, která mě inspiruje svou přirozeností, moudrostí, čistotou a silou. Ráda skrze ni čerpám energii a vnitřní klid.

Odborné vzdělání a semináře

  • EOV1 Noé Esperón

  • Kvantová cesta

  • Kurz nenásilné komunikace a mediace s Helenou Kurzweilovou

  • Reiki

  • Vlastní bádání o alternativních přístupech, výchově a svobodném učení