fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Jana Linková - lektorka pro Mladou Boleslav a Českou Lípu

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Hlavní nitkou mého života se stal atopický ekzém, který mnohdy zahaloval celé mé tělo a dal zabrat ne jednomu lékaři. V roce 2007 nastal zlom a já se rozhodla řešit věci jinak. 

Začala jsem pronikat do tajů výživy a alternativních způsobů léčby. Poznala jsem terapeuta Tradiční čínské medicíny, který mi ukázal, kde je potřeba udělat v životě změny a od té doby má TČM své pevné místo v mém životě.

Na cestě k uzdravení byla mým hnacím pohonem touha mít jednou zdravé dítě. Rovnice zněla jasně „zdravá matka = zdravé dítě“. Se synem však přišel čas na revizi života. Ekzém jsem měla celkem pod kontrolou, ale bylo potřeba jít ještě dál. Už dlouho mě táhla psychosomatika a tak jsem se dostala, chce se mi říct náhodou, ale náhody neexistují, k terapeutovi Meridiánové diagnostiky a on byl první, který mi ukázal, jak si mohu tvořit život a že taková, jaká jsem, jsem v pořádku. Světe div se, zmizel mi poslední ekzém a já pochopila to ohromné klubko souvislostí a mých zásadních životních rozhodnutí, především logických, které mě dostaly do stavu, že jsem neuměla odpovědět na banální otázku: „Jsi šťastná?“. Od této chvíle jsem byla vděčná za svůj ekzém, který mě dovedl tam, kde jsem dnes. Nevzdal se, dokud jsem neodkryla samu sebe, neodhodila spoustu nefunkčních přesvědčení, vzorců a mohla tak poznat spoustu inspirativních a srdečných lidí, kteří umí vidět svět v širších souvislostech. Přála jsem si své poznání předat i synovi, ale neměla jsem ucelenou představu, a tak jsem jednoho dne objevila Školu intuice a moje intuice řekla ano.

Má cesta není u konce, stále mám co poznávat, učit se, a těším se, co mi Škola intuice přinese nového.

Věřím, že má velký smysl odkrývat potenciál našich dětí a ukazovat jim, jak si mohou aktivně tvořit svůj šťastný život.

Odborné vzdělání a semináře

  • kurz Meridiánové diagnostiky pomocí svalového testu

  • účast na tematických konstelacích

  • přednášky o TČM, osobním rozvoji, výchově dětí

  • průzkumník v oblasti alternativního léčení a podpory imunity