Nové termíny u 2 denních kurzů můžete si rezervovat místa. 

Jakub Niedoba - lektor pro Brno-sever, Třinec

O mně a mé cestě ke Škole intuice

V dětství jsem byl velice usměvavé a radostné dítě, které milovalo komunikaci a bylo citlivé vůči emocím ostatních. Vždy jsem měl mnoho nekonečných otázek na všechny druhy témat, miloval jsem konverzaci a lidskou společnost. Pamatuji si, že mi babička říkávala, že díky mým komunikačním schopnostem se ze mě stane buď právník anebo sňatkový podvodník, ale já měl připravenou úplně jinou cestu plnou lásky, lehkosti a světla. Setkával jsem se s tím, že má citlivost byla na chlapce v určitých chvílích příliš velká, avšak já si šel svou cestou a cítil jsem, že tak je to správně – to je má cesta.

Po ukončení mého magisterského studia jsem nastoupil na doktorské studium. Zde jsem již začínal přicházet na to, že i když mě stavařina baví a je velice zajímavá, má cesta vede jinudy. Nevěděl jsem přesně kudy, ale v srdci jsem cítil, že to bude něco, kde využiji svou komunikaci, citlivost, vnímavost a porozumění. Chtěl jsem dělat něco, kde budu pracovat s lidmi a směřovat je na nalezení vnitřní rovnováhy a harmonie, a to na všech rovinách bytí. Tedy v rovinách fyzického, energetického a také psychického systému těl. Zde se přiznám, že jsem si vůbec neuměl představit, jak něco takového budu moct dělat, jelikož mám vystudovaný technický obor, a tak jsem vyslal přání a důvěřoval jsem.

Brzy se mi začalo mé přání plnit, nejprve jsme s přítelkyní zjistili, že čekáme našeho chlapečka. Následně jsem byl v rámci studií přijat na pěti měsíční pobyt v Nizozemsku, kde původním cílem bylo prozkoumat novou technologii, pomocí které je možné diagnostikovat stavební objekty a díla. Avšak vesmír měl pro mě připravené na mé zahraniční cestě dary, o kterých se mi ani nesnilo. Už příprava a příjezd na pobyt byl o důvěře ve vesmír a plnému odevzdání, i když cíl byl někde v dáli a nebyl vůbec vidět. Hned první den jsem byl seznámen s Coos, již nazývám mou „spirituální maminkou“, která mi pomohla prohlubovat mou spiritualitu. Dala mi pevné základy a jelikož jsem byl hravý a zvídavý, dostal jsem mnoho příležitosti k prozkoumávání tohoto úžasného světa.

Po návratu do České republiky se nám narodil syn, který přinesl do našich životů novou esenci a pomáhal mi svítit v začátcích mé nové cesty. V tomto čase jsem více a více cítil, že práce s lidmi je to, co mám nyní dělat a proto mě má cesta zavedla na lektorský kurz Školy Intuice, k vynálezci technologie Prométheus, na soubor terapeutických kurzů regresní terapie a ke klinice Phoenix Medicare.

Představa, že budu moct pracovat s lidmi, kteří na sobě chtějí pracovat, posouvat se tak, aby v jejich životě zavládla harmonie a rovnováha byla překrásná. Spojení této představy s tím, že budu moct ukazovat spirituální a intuitivní cestu dětem, byla dokonalá. Věděl jsem, že tato kombinace je přesně ta, kterou jsem si přál a snil, a že mé přání je realizováno.

Při práci s dětmi mě ohromuje, jak jsou děti otevřené, kolik vědomosti mají, jak moc se od nich můžeme učit, pokud chceme, a jak se svými schopnostmi dokážou pracovat, pokud se jim ukážou základy. Naplňuje mě představa, že pokud jim ukážeme, jak si mohou rozsvítit své světýlko na jejich životní pouti, stanou se z nich TVŮRCI KAŽDODENNOSTI, mohou dokázat a splnit si vše, co chtějí a co je právě pro ně to nejlepší. Hlavně díky své intuici si dokážou odpovídat na otázky typu „Je informace, kterou jsem zde zaslechl pro mě pravdivá? Co je pro mě nyní nejvhodnější? atd.“. Děti jsou také sebejistější, rozhodnější, jdou si za svým cílem, který si dokážou obhájit, nenechají se svézt z cesty a neustále si svítí svým světýlkem na své pouti. Také práce s dospělými je ohromná a vidět kolik z nich chce na sobě pracovat a co vše jsou schopni změnit a udělat pro to, aby žili překrásný život plný harmonie, rovnováhy, a hlavně radosti z každodennosti, užívali si momenty tady a teď – tedy přítomnosti a věřili, že jejich cesta je správná.

Všem, kteří mě na mé cestě podporují a provázejí posílám vděčnost, lásku a světlo.

Odborné vzdělání a semináře

  • Regresní terapie I

  • Regresní terapie II – práce s dušemi a bytostmi

  • Regresní terapie III – konstelace a vyšší bytosti

  • Celostní diagnostika lidského těla a psychosomatiky

  • Metodika – Harmonizace torzních polí pomocí elementárních energií

  • Spolupráce při vývoj technologie Prometheus – frekvenční zářič, zařízení na strukturovanou vodu

  • Přípravný ročník tradiční čínské medicíny

  • Workshop Čakry