fbpx

Rezervace do ročníku 2024/2025 zahájena: pro děti a rodiče >>  jen pro dospělé >>

Mgr. Eliška Selucká - lektorka pro Kyjov a Uherské Hradiště

O mně a mé cestě ke Škole intuice

Vystudovala jsem lingvistiku a překladatelství na vysoké škole, našla jsem si zaměstnání nadnárodní korporaci. Po narození dětí jsem si uvědomila, že moje priority v životě se docela výrazně změnily a mých prvních pět let v nové roli mámy pro mne byly veliká transformace. Neviděla jsem už víc smysl ve své práci a nedokázala si představit, že se vrátím po rodičovské zpět, zároveň jsem ale měla pocit viny, že to takhle mám. Hledala jsem pro sebe odpovědi a během té doby jsem narazila na několik autorů, ze kterých bych vybrala práci Dr. Joa Dispenzy, jeho knihy a workshopy mi nejvíc pomáhají stále a hodne mne ovlivnil. Líbí se mi jak vědecky popisuje a vysvětluje věci, které by se daly označit za ezo, dokáže se tak přiblížit většině lidí. Začala jsem na sobe pracovat, začala se zajímat o koučing, který pomáhá posvítit na věci, které nevidíme v různých oblastech. Uvědomila jsem si jak moc jsme jako dospělí ovlivněni systémem, předsudky, žijeme podle přesvědčení, které ani nejsou většinou naše vlastní a většinou o tom ani nevíme. Děti takové nejsou a je na nás na rodičích, co a koho jim dáváme za vzory a jak se chováme.

Moje cesta vedla dál do lesní školky, kam jsem chodila pomáhat a měla jsem u sebe i obě své děti. Pro práci s dětmi jsem se nadchla, vystřídala jsem více míst, kde jsem sbírala zkušenosti. V té době jsem narazila na web Školy intuice a věděla jsem, že to chci dělat, dává to veliký smysl nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jsem moc ráda, že mohu být součástí tak pěkného projektu, který nás vede k sebepoznání, jsme proto více sebevědomí, dokážeme se rozhodnout co chceme a co ne, rozeznat pravdu od lži a manipulace, nalézat v sobě odpovědi na otázky, vědět kam patříme a spolehnout se na sebe. Učíme se vědomě koncentraci, vnímáme sebe i ostatní mnohem více, učíme se proč jsou důležité myšlenky, emoce, jak si tvoříme vlastni realitu atp. V dnešní době sociálních médií a různých lapačů naší pozornosti je více než důležité umět obrátit pozornost zpět k sobě.

Nejlepší projekt, na kterém budeme kdy pracovat jsme v první řadě my samotní, máme za to plnou zodpovědnost. Jakým směrem se budou ubírat kroky našich děti  hodne záleží na tom, jak žijeme a jak se chováme my rodiče. Pojďme společně nahlédnout pod pokličku toho, co víc je možné, víc, než jsme si předtím mysleli. Těším se na vás ve Starém Městě u UH a v Kyjově.

Odborné vzdělání a semináře

  • Semináře osobního rozvoje
  • Práce se záměrem, vizualizace
  • Emoce, vědomá komunikace

  • Techniky NLP (Neurolingvistické programování)

  • Mind Movies Method Coach Academy