VÍKENDOVÝ ZÁŽITKOVÝ KURZ INTUITIVNÍHO VNÍMÁNÍ pro rodiče s dětmi

Smyslem kurzu je zapojení rodičů do většího vnímání svého dítěte i vnímání sebe sama. Hravou formou si ukážeme, jaký potenciál v sobě my i naše dětí máme a jak docela jednoduše můžeme začít tyto schopnosti využívat v životě. Jakmile pochopíme, že máme tyto schopnosti, naše životy se stávají šťastnějšími a vyrovnanějšími. V kurzu budete především pro své dítě parťákem a ono bude parťákem pro vás. Dojde zde ke krásnému vzájemnému propojění.

Ověřené efektivní techniky

Metodiku “Vidění bez očí”, která je součástí tohoto kurzu čerpáme od ruských vědců a mexické metody, kteří mají metody vidění propracované nejvíce na světe. Výsledky, které dosahujeme při práci s dětmi hovoří za nás. Vycházíme z konceptu Slovenské školy intuície, která funguje již přes 10 let a jejími kurzy prošlo více jak 2000 dětí. 

Aktivace nových schopností

Přímo se aktivují dosud málo využívané centra mozku a rozvíjí se mimosmyslové vnímání, otevře se kanál pro přijímání mimosmyslových informací, tedy takových, které nejsou přijaté 5 standardními smysly. Dítě se učí rozpoznávat mimosmyslové signály,začne je vnímat intuitivně. 

Propojení rodiče s dítětem 

Na kurzu společně s dětmi zažitejete vzájemné propojení. Jste parťákem na jeho cestě k otevření dosud málo využívaných schopností intuitivního vnímání. Společně se naladíte na stejnou vlnu a budete fascinováni úžasnými schopnostmi, které v sobě děti mají. Zážitkovou formou se naučíte, jak můžete svou intuici vnímat.

Popis kurzu pro rodiče a děti

Kurzem budeme děti i rodiče provázet hravou formou a kurz vás bude bavit.  Budeme rozvíjet intuitivníh vidění i intuitivní  vnímání. Rodiče budou svědky tohoto zázraku, budou po celou dobu svému dítěti parťákem. Sami si zkusí různá cvičení na intuitivní vnímání.  Jedná se o zážitkový kurz, kde si nejen děti, ale i rodiče uvědomí, jaký potenciál v sobě nosíme a jak ho můžeme v životě prakticky využívat.  Rodič s dítětem se na sebe naladí a prožijí pocit propojenosti, radosti a vděčnosti. Součástí kurzu je otevírání "vidění bez očí", jehož předpokladem je následný domácí tréning, který je pro úplně otevření nezbytný. 

Po skončení kurzu je možné pokračovat v dalších náledných rozvojových kurzech pro děti, jako je Škola intuice 1.ročník a nebo jiné následné kurzy.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro děti ve věku nejlépe 6 - 12 let
S 1 dítětem je možný jen 1 rodič

PRŮBĚH VÍKENDOVÉHO KURZU:
Pátek - Neděle

Pátek      14:00 - 17.00 (Brno 15:00 - 18:00)
Sobota   10:00 - 17:00
Neděle   10:00 - 14:00

NUTNÉ VZÍT NA VĚDOMÍ:
Vzhledem k tomu, že schopnost otevřít intuitivní vidění je u dětí ve věku do 10ti let téměř 100%, po 10.roce schopnost otevřít toto vidění klesá. Otevření vidění ale není to hlavní, co seděti mají naučit. To podstatné je naučit se vnímat sám sebe, své pocity a dostat se ke své podstatě. Kurz je zaměřený hlavně na pochopení toho, co je intuice, jak jí můžeme ve svém životě používat a jak je možné otevřít svůj potenciál hlubšímu mimosmyslovému vnímání. Jak můžeme intuici vnímat a jak k nám přichází.

Proč tento kurz? 

Efektivní vliv na celkový harmonický rozvoj ditěte

Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, snížení stresu

Zlepšení koncentrace, představivosti

Zlepšení výsledků ve škole

Zlepšení představivosti, prostorové orientace, schopnosti předvídat

Děti odhalí svoje skryté schopnosti, nelimitované možnosti

Nezávazné přihlášení na kurz

TERMÍNY: 
27.-29.1.2023
Praha Klánovice
(Slavětínská 1140, Praha-Klánovice)

24-26.3.2023 
Brno - Židlochovice
(Rodinné centrum Robátko)

CENA KURZU:
6 000 Kč / 1dítě + 1 rodič
(v kurzu jsou zahrnuty pomůcky pro výuku, včetně masky na oči)

MÁTE OTÁZKY KE KURZŮM?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

Pro přihlášení vyplňte formulář: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od ŠKOLY INTUICE ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.