INTUITIVNÍ VIDĚNÍ - kurz pro děti 7 - 12 let

Smyslem kurzu je začít získávat informace prostrednictvím nových kanálů a naučit se jim věřit tak, aby se na ně děti dokázali spolehnout. Na kurzu intuitivního vidění se ditěti otevře kanál pro přijímání mimosmyslových informací, t.j. takových, které nejsou přijaté pomocí 5 standardních smyslů. Tato jeho schopnost se bude postupným tréninkem dále rozvíjet.

Ověřená efektivní technika

Metodiku “Vidění bez očí” čerpáme od ruských vědců, kteří ji mají velmi podrobně rozvinutou a rozpracovanou už delší čas. My s ní úspěšně pracujeme už téměř 7 let. Spětné vazby od našich intuitivů a jejich rodičů nás motivují pokračovat v naší práci dále, aby se ji mohlo naučit co najvíc dětí a získat z něj její důležité benefity.

Aktivace nových schopností

Přímo se aktivují dosud málo využívané centra mozku a rozvíjí se mimosmyslové vnímání, otveře se kanál pro přijímání mimosmyslových informací, tedy takových, které nejsou přijaté 5 standardními zmysly. Dítě se učí rozpoznávat mimosmyslové signály, začne je vnímat intuitivně.

Harmonizace a rozvoj dítěte

Rozvojem funkcí pravé mozkové hemisféry a propojováním obou hemisfér velmi účinně napomáhame k celkovému harmonickému rozvoji dítěte. Tím, že se mozkové funkce dítěte zharmonizují, zrovnovážní se i jeho chování a celkové nastavení. Dítě si bude víc důvěřovat, bude vědět správně vyhodnotit situace a tím získá větší sebejistotu v životě.

Popis kurzu

Kurzem budeme děti provázet hravou formou a kurz je bude bavit. Děti dostanou praktické úkoly, cvičení a  hry, v kterých je potřebné pokračovat v domácím tréninku i následujíci dni po kurzu podle návodu, který od nás dostanete. Tím se jejich videní bez očí bude stále víc rozjasňovat, zlepšovat a schopnost dostatečne upevňovat. Tréninkové cvičení rozvíjejí kromě intuitivního vidění i intuitivní  vnímání. Kurz obsahuje víceré cvičení a techniky pro rozvoj intuice. Hlavním cílem kurzu je otevření schopnosti vidět skrze masku a tím otevřít bránu k vyššímu mimosmyslovému vnímání. 

PRŮBĚH KURZU:
4 setkání celkem v průběhu 2 týdnů – v délce 1,5 hodiny.
Počet dětí ve skupině – 4 až 6 dětí.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro děti ve věku nejlépe 7 - 12 let, mohou i mladší, pokud jsou koncentrované, klidné a vydrží s maskou na obličení cca 1hod. Mohou i starší s touhu poznávat.

NUTNÉ VZÍT NA VĚDOMÍ:
Vzhledem k tomu, že schopnost otevřít intuitivní vidění je u dětí ve věku do 10ti let téměř 100%, po 10.roce schopnost otevřít toto vidění klesá.  I tak ale bude mít kurz pro vaše dítě velký význam. 

Proč tento kurz? 

Efektivní vliv na celkový harmonický rozvoj ditěte

Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, snížení stresu

Zlepšení koncentrace, představivosti

Zlepšení výsledků ve škole

Zlepšení představivosti, prostorové orientace, schopnosti předvídat

Děti odhalí svoje skryté schopnosti, nelimitované možnosti

Nezávazné přihlášení na kurz

KDE KURZ PROBÍHÁ:
1.Praha
- Klánovice, Slavětínská 1140
2. Židlochovice u Brno, Nádražní 232 ( Mateřské centrum robátko )

Máte zájem o kurz, ale zatím není ve vaší lokalitě?  Vyplňte nám formulář a my se Vám ozveme, jakmile kurz ve Vaší lokalitě otevřeme.

TERMÍNY: 
(přesné datumy budou upřesněny, dle zájmu a počtu dětí ve skupině)

CENA KURZU:
5 000 Kč (v kurzu jsou zahrnuty pomůcky pro výuku, včetně masky na oči)

MÁTE OTÁZKY KE KURZŮM?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

Pro přihlášení vyplňte formulář: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od ŠKOLY INTUICE ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.