VÍKENDOVÝ ZÁŽITKOVÝ KURZ INTUITIVNÍHO VNÍMÁNÍ pro rodiče s dětmi od 7 let

Smyslem kurzu je zapojení rodičů do většího vnímání svého dítěte i vnímání sebe sama. Hravou formou si ukážeme, jaký potenciál v sobě my i naše děti máme a jak docela jednoduše můžeme začít tyto schopnosti využívat v životě. Jakmile pochopíme, že máme tyto schopnosti, naše životy se stávají šťastnějšími a vyrovnanějšími. V kurzu budete především pro své dítě parťákem a ono bude parťákem pro vás. Dojde zde ke krásnému vzájemnému propojení.

Ověřené efektivní techniky

Metodiku “Vidění bez očí”, která je součástí tohoto kurzu čerpáme od ruských vědců a mexické metody, kteří mají metody vidění propracované nejvíce na světe. Výsledky, které dosahujeme při práci s dětmi hovoří za nás. Vycházíme z konceptu Slovenské školy intuície, která funguje již přes 10 let a jejími kurzy prošlo více jak 1000 dětí. 

Aktivace nových schopností

Přímo se aktivují dosud málo využívané centra mozku a rozvíjí se mimosmyslové vnímání, otevře se kanál pro přijímání mimosmyslových informací, tedy takových, které nejsou přijaté 5 standardními smysly. Dítě se učí rozpoznávat mimosmyslové signály,začne je vnímat intuitivně. 

Propojení rodiče s dítětem 

Na kurzu společně s dětmi zažitejete vzájemné propojení. Jste parťákem na jeho cestě k otevření dosud málo využívaných schopností intuitivního vnímání. Společně se naladíte na stejnou vlnu a budete fascinováni úžasnými schopnostmi, které v sobě děti mají. Zážitkovou formou se naučíte, jak můžete svou intuici vnímat.

Popis kurzu pro rodiče a děti

Kurzem budeme děti i rodiče provázet hravou formou a kurz vás bude bavit.  Budeme rozvíjet intuitivníh vidění i intuitivní  vnímání. Rodiče budou svědky tohoto zázraku, budou po celou dobu svému dítěti parťákem. Sami si zkusí různá cvičení na intuitivní vnímání.  Jedná se o zážitkový kurz, kde si nejen děti, ale i rodiče uvědomí, jaký potenciál v sobě nosíme a jak ho můžeme v životě prakticky využívat.  Rodič s dítětem se na sebe naladí a prožijí pocit propojenosti, radosti a vděčnosti. Součástí kurzu je otevírání "vidění bez očí", jehož předpokladem je následný domácí tréning, který je pro úplně otevření nezbytný. 

Po skončení kurzu je možné pokračovat v dalších náledných rozvojových kurzech pro děti, jako je Škola intuice 1.ročník a nebo následný kurz Hrajeme si s intuicí.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro děti ve věku nejlépe 7 - 12 let, které jsou již schopni držet pozornost
S 1 dítětem je možný jen 1 rodič.

NUTNÉ VZÍT NA VĚDOMÍ:
Vzhledem k tomu, že schopnost otevřít intuitivní vidění je u dětí ve věku do 10ti let téměř 100%, po 10.roce schopnost otevřít toto vidění klesá. Cílem tohoto kurzu není otevřít vidění přímo na kurzu, ale ukázat jak je možné vidění otevřít a dále na tom pracovat doma s dětmi.  Podstatné na tomto kurzu je naučit se vnímat sám sebe, své pocity a dostat se ke své podstatě. Kurz je zaměřený hlavně na pochopení toho, co je intuice, jak jí můžeme ve svém životě používat a jak je možné otevřít svůj potenciál hlubšímu mimosmyslovému vnímání. 

Proč tento kurz? 

Efektivní vliv na celkový harmonický rozvoj ditěte

Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, snížení stresu

Zlepšení koncentrace, představivosti

Zlepšení výsledků ve škole

Zlepšení představivosti, prostorové orientace, schopnosti předvídat

Děti odhalí svoje skryté schopnosti, nelimitované možnosti

Jak kurz vnímají naši nový intuitivci: 

Míša a Maruška (7 let)
Kurz intuice se nám s mou sedmiletou dcerkou moc líbil. Bylo fajn už jen to mít chvíli čas jen na sebe bez dalších rušivých elementů, takže jsme si to fakt užily. Byl dobře zorganizovaný, děti i dospělí se ani chvilku nenudili. Dostali jsme mnoho cenných rad a informací a mohli nahlédnout do svého intuitivního já, které je v nás tak systematicky potlačováno. Ohledně extra okulárního vidění se děti rozkoukaly neuvěřitelně rychle a na konci kurzu už byla většina schopná projít si opičí dráhou bez pomoci rodičů. Líbilo se mi, že to nebylo jen o dětech, ale i o rodičích, o sdílení a vzájemné spolupráci, i děti byly rodičům oporou při plnění úkolů. Pomohlo mi to uvědomit si, že moje dcera potřebuje ještě mnohem více empatie a trpělivosti, než jsem schopná jí dát. Takže mám stále na čem pracovat, abych nepotlačila její dětskou duši a mohla jí provést tímto světem a ona si mohla zachovat tu přirozenost sobě vlastní. Kurz určitě doporučuji všem, co jsou zvědaví a dovedou si připustit, že existují i věci, které si nemůžeme osahat, ale to neznamená, že nejsou možné. Moc za tu příležitost děkuji a přeji ať se daří a ať má tu možnost co nejvíce lidí. 

Přihlášení na kurz

MÁTE OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

CENA KURZU:
6 000 Kč  ( kurz je pro jedno dítě + jednoho rodiče )

MÍSTA, TERMÍNY A ČASY KONÁNÍ KURZU:

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.

JAK POSTUPOVAT DÁLE:

  • Vybrali jste si z nabídky míst a volných termínů? Výborně, přejděte prosím na objednávkový formulář pro závaznou rezervaci místa s platbou.
  • Nekoná se kurz ve Vašem městě, nevyhovují Vám vypsané termíny, termíny jsou plné a chcete na některý být náhradník?  Odešlete nám nezávaznou přihlášku pomocí tlačítka níže a my Vás budeme informovat o dalších termínech, městech, či právě uvolněných místech: 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA: 

  • Pokud s Vámi již komunikujeme emailem, tak do pole email prosím zadávejte ideálně tento komunikační email ( komunikace ke kurzu bude probíhat na email resp. mobil zadaný v objednávce). 
  • Položku vyberte prosím podle Vámi zvoleného města kurzu a jeho termínu ( pokud je položka přeškrtnutá, kurz má naplněnou kapacitu a proto doporučujeme vyplnit kontaktní formulář v levé části stránky pod tlačítkem ,,Nezávazná přihláška/chci být náhradník´´) :  
  • S 1 dítětem je možný jen 1 rodič.
MÁTE OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

MÍSTA KONÁNÍ KURZŮ:

Praha - Klánovice
Židlochovice u Brna
Pokud jste z jiného města, i tak nám pošlete nezávaznou přihlášku. Už brzy zpřístupníme další města. 

TERMÍNY:

Aktuálně nejsou vypsané žádné volné termíny a přijímáme nezávazné přihlášky. Nezávaznou přihláškou získáte přednostní informovanost o vypsaných termínech a nově přidaných městech. Podrobnosti obdržíte po vyplnění formuláře. 

CENA KURZU:
6 000 Kč  (kurz je pro 1 dítě + 1 rodiče)
V ceně jsou zahrnuty pomůcky pro výuku, včetně masky na oči.

Zaregistrujte se nezávazným přihlašovacím formulářem a my Vás budeme informovat o nových termínech a městech: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od ŠKOLY INTUICE ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.