Vypsali jsme termíny u 2 denních zážitkových kurzů pro rodiče s dětmi můžete si rezervat místa. 

DVOUDENNÍ ZÁŽITKOVÝ KURZ INTUITIVNÍHO VNÍMÁNÍ pro rodiče s dětmi 5 - 6 let

Smyslem kurzu je zapojení rodičů do většího vnímání svého dítěte i vnímání sebe sama. Hravou formou si ukážeme, jaký potenciál v sobě my i naše děti máme a jak docela jednoduše můžeme začít tyto schopnosti využívat v životě. Jakmile pochopíme, že máme tyto schopnosti, naše životy se stávají šťastnějšími a vyrovnanějšími. V kurzu budete především pro své dítě parťákem a ono bude parťákem pro vás. Dojde zde ke krásnému vzájemnému propojení.

Ověřené efektivní techniky

Metodiku “Vidění bez očí”, která je součástí tohoto kurzu čerpáme od ruských vědců a mexické metody, kteří mají metody vidění propracované nejvíce na světe. Výsledky, které dosahujeme při práci s dětmi hovoří za nás. Vycházíme z konceptu Slovenské školy intuície, která funguje již přes 10 let a jejími kurzy prošlo více jak 1000 dětí. 

Aktivace nových schopností

Přímo se aktivují dosud málo využívané centra mozku a rozvíjí se mimosmyslové vnímání, otevře se kanál pro přijímání mimosmyslových informací, tedy takových, které nejsou přijaté 5 standardními smysly. Dítě se učí rozpoznávat mimosmyslové signály,začne je vnímat intuitivně. 

Propojení rodiče s dítětem 

Na kurzu společně s dětmi zažitejete vzájemné propojení. Jste parťákem na jeho cestě k otevření dosud málo využívaných schopností intuitivního vnímání. Společně se naladíte na stejnou vlnu a budete fascinováni úžasnými schopnostmi, které v sobě děti mají. Zážitkovou formou se naučíte, jak můžete svou intuici vnímat.

POPIS KURZU

Kurzem budeme děti i rodiče provázet hravou formou a kurz vás bude bavit.  Budeme rozvíjet intuitivníh vidění i intuitivní  vnímání. Rodiče budou svědky tohoto zázraku, budou po celou dobu svému dítěti parťákem. Sami si zkusí různá cvičení na intuitivní vnímání.  Jedná se o zážitkový kurz, kde si nejen děti, ale i rodiče uvědomí, jaký potenciál v sobě nosíme a jak ho můžeme v životě prakticky využívat.  Rodič s dítětem se na sebe naladí a prožijí pocit propojenosti, radosti a vděčnosti. Součástí kurzu je otevírání "vidění bez očí", jehož předpokladem je následný domácí tréning, který je pro úplně otevření nezbytný. 

V kurzu budeme postupovat intuitivně, v závislosti na věku dětí. Budeme si povídat o přístupu k dětem tak, abychom nevědomě nezavírali jejich přirozené intutivní vedení a mohli tak již od ranného dětství věřit sami sobě. 

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ:
Pro rodiče s dětmi předškolního i školního věku 5-6 let a je rozdělen do dvou dnů po 4 hodinách. Rozhodující, zda vybrat tento kurz a nebo kurz pro děti od 7 let  je schopnost udržet pozornost u Vašeho dítěte. Ve skupině mladších dětí, tedy v tomto kurzu, si budeme více hrát a dělat více přestávek.

Kurz je veden v menší skupině cca 4 rodičů + 4 dětí.

Pokud máte otázky k vhodnosti kurzu, rádi Vaší situaci prodiskutujeme na +420 731 644 260. 
S 1 dítětem je možný jen 1 rodič.

NUTNÉ VZÍT NA VĚDOMÍ:
Vzhledem k tomu, že součástí kurzu je technika na otevření vnitřního vidění, není to zároveň hlavním záměrem tohoto kurzu. Součástí ceny kurzu jsou i pomůcky, které dostanete na doma, protože je potřeba dále pokračovat v domácím tréninku. 

PROČ TENTO KURZ? 

Efektivní vliv na celkový harmonický rozvoj ditěte

Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, snížení stresu

Zlepšení koncentrace, představivosti

Zlepšení výsledků ve škole

Zlepšení představivosti, prostorové orientace, schopnosti předvídat

Děti odhalí svoje skryté schopnosti, nelimitované možnosti

JAK KURZ VNÍMAJÍ NOVÍ INTUITIVCI: 

Kurz intuice se nám s mou sedmiletou dcerkou moc líbil. Bylo fajn už jen to mít chvíli čas jen na sebe bez dalších rušivých elementů, takže jsme si to fakt užily. Byl dobře zorganizovaný, děti i dospělí se ani chvilku nenudili. Dostali jsme mnoho cenných rad a informací a mohli nahlédnout do svého intuitivního já, které je v nás tak systematicky potlačováno. Ohledně extra okulárního vidění se děti rozkoukaly neuvěřitelně rychle a na konci kurzu už byla většina schopná projít si opičí dráhou bez pomoci rodičů. Líbilo se mi, že to nebylo jen o dětech, ale i o rodičích, o sdílení a vzájemné spolupráci, i děti byly rodičům oporou při plnění úkolů. Pomohlo mi to uvědomit si, že moje dcera potřebuje ještě mnohem více empatie a trpělivosti, než jsem schopná jí dát. Takže mám stále na čem pracovat, abych nepotlačila její dětskou duši a mohla jí provést tímto světem a ona si mohla zachovat tu přirozenost sobě vlastní. Kurz určitě doporučuji všem, co jsou zvědaví a dovedou si připustit, že existují i věci, které si nemůžeme osahat, ale to neznamená, že nejsou možné. Moc za tu příležitost děkuji a přeji ať se daří a ať má tu možnost co nejvíce lidí. 
Míša a Maruška
Tento týden jsme se se synem zúčastnili zážitkového víkendu pro rodiče a děti. Kurz byl skvělý, všechny děti nadšené, je to pro ně opravdu přirozené. Musím říct, že já jsem byla docela unavená, hlavně první den, kdy to bylo vše naprosto nové. To, že se snažím celý život vše vymyslet hlavou, nejlépe všechny možné scénaře, samozřejmě o sobě vím. Tady se mi ale nabízí krásná a navíc tak jednoduchá alternativa. Navíc něco opravdu ani vymyslet nejde. Takže chceme se synem dále trénovat doporučené hry, stačí chvilka denně. Za nás určitě doporučujeme.
Vanda a syn Jakub

Přihlášení na kurz 2DRD 5-6 let

MÁTE OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

MÍSTA, TERMÍNY A ČASY KONÁNÍ KURZU:

1010

Praha - rodiče a děti 5-6 let

10.10. 2023 09:00 - 11.10. 2023Praha Klánovice, Slavětínská 1140
Harmonogram: 10.10. od 9:00 do 13:00, 11.10. od 9:00 do 13:00 / Lektor: Gábina
0211

Židlochovice u Brna - rodiče a děti 5-6 let

2.11. 2023 14:00 - 3.11. 2023Nádražní 232 (Mateřské centrum Robátko), Židlochovice u Brna
Harmonogram: 2.11. od 14:00 do 18:00 + 3.11. od 14:00 do 18:00 / Lektor: Marcela
2111

Praha - rodiče a děti 5-6 let

21.11. 2023 09:00 - 22.11. 2023Praha Klánovice, Slavětínská 1140
Harmonogram: 21.11. od 9:00 do 13:00, 22.11. od 9:00 do 13:00 / Lektor: Gábina

CENA KURZU A ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA MÍSTA:

6 000 Kč 

Cena resp. objednávka místa na kurzu je pro jedno dítě a jednoho rodiče. Pokud by chtěl jít na kurz i druhý rodič s druhým dítětem, vytvořte si prosím druhou objednávku s druhou dospělou kontaktní osobou a druhým dítětem.  

Pokud jste si vybrali z nabídky seminářových míst a jejich termínů, pro vytvoření závazné objednávky místa na kurzu přejděte prosím na objednávkový formulář >> 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU:  

- Kurzy se konají příliž daleko od Vás ? 
- Nevyhovují Vám vypsané termíny ? 
- Kurz už má naplněnou kapacitu a chcete být náhradník ?
- Máte zájem, ale potřebujete si účast ještě promyslet ? 

Zaregistrujte se nezávazným kontaktním formulářem a my Vás budeme informovat o aktualizaci možností:

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO REZERVACI MÍSTA: 

  • Pokud s Vámi již komunikujeme emailem, tak do pole email prosím zadávejte ideálně tento komunikační email
    ( komunikace ke kurzu bude probíhat na email resp. mobil zadaný v objednávce). 
  • Položku vyberte prosím podle Vámi zvoleného města kurzu a jeho termínu
    ( pokud je položka přeškrtnutá, kurz má naplněnou kapacitu a proto doporučujeme vyplnit tento kontaktní formulář >>  
  • Podrobnosti a popis funkcí formuláře najdete na stránce Jak objednávat a nakupovat >>
MÁTE OTÁZKY KE KURZU NEBO PŘIHLÁŠOVÁNÍ?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

MÍSTA KONÁNÍ KURZŮ:

Praha - Klánovice
Židlochovice u Brna

TERMÍNY:

Aktuálně nejsou vypsané žádné volné termíny a přijímáme nezávazné přihlášky. Nezávaznou přihláškou získáte přednostní informovanost o vypsaných termínech a nově přidaných městech. Podrobnosti obdržíte po vyplnění formuláře. 

CENA KURZU:
6 000 Kč ( kurz je pro 1 dítě + 1 rodiče)

Zaregistrujte se nezávazným přihlašovacím formulářem a my Vás budeme informovat o nových termínech a městech: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od ŠKOLY INTUICE ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.