fbpx

Už přijímáme nezávazné přihlášky do 1.ročníku na školní rok 2024/2025 - přihlašujte se zde 

Jak vznikla ŠKOLA INTUICE v ČR?

Samozřejmě intuitivně :-). Budu s vámi sdílet zajímavou cestu, jak vznikl nápad přivést Školu intuice do ČR a jak se ke mně vše dostalo. Na začátek je potřeba zmínit jednu důležitou informaci. Víte, jak poznáte, že to, co právě děláte, je v souladu s intuitivním vedením? Nevymysleli jste si to, nepřemýšleli jste nad tím, ale přišlo to za vámi samo. Jako nápad, informace odjinud, která s vámi zarezonovala.

18 let jsem pracovala jako hypoteční specialista – nejprve v ČR jako hypoteční specialista stavební spořitelny a poté 6 let na Slovensku. A proč na Slovensku? To když se mi vnukl nápad odjet podnikat na Slovensko. To mi tehdá bylo 25 let a tak jsme s mým současným manželem odjeli na Slovensko založit společnost na finanční zprostředkování. Mimochodem je to už 15 let a společnost stále máme. Proč o tom ale píšu je proto, že mě fascinuje, jak všechno souvisí se vším a jak prvotní vnuknutí myšlenky založit společnost na Slovensku souvisí s dalším vývojem událostí. Když jsme se vrátili zpět domu do ČR, po mateřské jsem se rozhodla znovu pracovat jako hypoteční specialista, protože nic jiného jsem neuměla. Jenže jsem zjistila, že mě to už nebaví, a to je pro mě problém. Nedokážu dělat nic, co mě nenaplňuje. Snažila jsem se novou práci všemožně vymyslet, ale na nic jsem samozřejmě nepřišla. To jsem si ještě tak nějak neuvědomovala, že to zkrátka nelze vymyslet. A protože jsem to nemohla vymyslet asi tak rok, vzdala jsem to, pustila jsem to a jen vyslala požadavek, že bych ráda dělala něco, co jsem ještě nedělala a aby mě to naplňovalo. A pustila jsem to. Zkrátka jsem se na to úplně přestala soustředit a jen jsem dál pokračovala ve své rutinní práci.

Cca za půl roku na mě vyskočilo jen 3 minutové video Jardy Duška (což pro mě bylo zajímavé, protože tou dobou jsem jeho videa nesledovala) o dětech, které mají na sobě neprůhledné brýle a dokáží skrze ně číst a vidět. Přála bych vám zažít tu obrovskou vibraci v oblasti solar plexu, která mnou projížděla. A já si říkám, co to je, co to se mnou dělá? To potřebuji poznat! Ihned jsem o tom začala hledat informace, ale bohužel jsem nic nenašla. Nevěděla jsem totiž ani co mám hledat.
Tou dobou se ke mně dostala kniha od Honzy Vojáčka „Umění být zdráv“, která mě hrozně uchvátila a pomyslela jsem si, že tohoto člověka bych chtěla poznat. To je ale už jiný příběh (mimochodem jsme se spolu seznámili o další 2 roky později).

„Náhodou“ tou dobou měl Honza Vojáček rozhovor s Jardou Duškem právě o zdraví, možnostech a souvislostech všeho se vším a tento rozhovor jsem si poslechla a v něm našla jednou větou i zmínku právě o skrytém potenciálu dětí a s tím spojené centrum Světladíl, které takto s dětmi pracuje. Okamžitě mi začal opět vibrovat můj solar plexus. Ihned jsem si vše našla a přihlásila se na kurz vedený mexickým lektorem. Odjela jsem na několikadenní školení této metody a když jsem se vracela domů, měla jsem úplně jiný pohled na potenciál, který v sobě nosíme a na iluzorní realitu, ve které žijeme a celé 2 hodiny, co jsem jela domů autem, jsem plakala vděčností, že jsem to mohla poznat. A přesně od této chvíle jsem věděla, že toto je má cesta. Psal se rok 2021.

Celou naši společnost na Slovensku má na starosti už jen můj manžel,  ovšem pokud se jedná o firemní večírky, nemohu na nich chybět :-). Tentýž rok  jsem se opět účastnila jednoho takového večírku a vyprávěla jsem svůj zážitek jedné z kolegyň. A ona mi povídá: Hele, já mám tady na Slovensku jednu dobrou známou a ta tady na tyto zázraky má celou školu. Můj solar plexus začal opět vibrovat!  „Cože!“ vykřikla jsem. „Kdo je to?“ „Škola intuície – Lubka Madudová“ povídá. Ihned jsem to celé jako detektiv začala prozkoumávat a sledovat jejich činnost, jejich stránky, komunikaci a také jsem si pořídila některé jejich produkty. Začala jsem znatelně slyšet jakési volání, ať se s Lubkou spojím a začnu spolupracovat. Nicméně moje Ego do toho začalo velmi hlasitě mluvit a povídá: „Nikam nevolej, to je trapný, ona je na tebe tak zvědavá, vybuduj si všechno sama, nikam nevolej, jak by taková spolupráci asi mohla vypadat…….“ Na chvíli jsem svému Egu podlehla, ale po několika měsících už jsem to vnitřní volání po spojení s Lubkou nemohla vydržet a v lednu 2022 jsem jí zavolala.

Vyprávěla jsem jí o tom, co dělám, jak jsem se k tomu dostala, jak se ona dostala ke mně, jak hlasité mám vnitřní volání po spolupráci atd… a ona se začala strašně smát a povídá: „Toto je čistá intuícia!! Posledních několik týdnů přemýšlím nad tím, jak celý koncept Školy intuície přenést do ČR!“ A tak se naše společná cesta setkala v Žilině, kde jsem se domluvily na spolupráci a celý koncept se pomalu začal přesouvat do ČR. V září 2022 jsme otevřeli naše prví 3 kurzy v Praze a Brně. V lednu 2023 k tomu přibyly ještě víkendové kurzy pro rodiče s dětmi a chystáme další kurzy pro dospělé a celeorční kurzy pro rodiče s dětmi. A zajímavá informace nakonec – kolegyně ze Slovenska, která mi řekla o Lubce Madudové, krátce na to zemřela, bylo to naše poslední setkání.

Od doby, kdy jsem pochopila, že se vše skládá samo, neprojektuji své myšlenky téměř do ničeho. Svou mysl užívám hlavně k tomu, aby mi přeložila do srozumitelného jazyka to, co mi intuice posílá. To co vnímám a to co přichází. Lektoři, kteří chtějí působit v různých částech republiky mi volají sami, já je nehledám a proto vím, že právě oni jsou ti praví. A můj manžel drží celý tento koncept a firmu technicky, dává tomu tu pevnost, organizaci a zároveň s tím vším pracuje intuitivně, což znamená, že řeší jen to, co je potřeba aktuálně řešit.

Jaký vám z toho vznikl obraz?
Když necháme vše, aby se skládalo samo, děje se tak v náš nejlepší prospěch. Je třeba jen vnímat, co přichází, jak to k nám hovoří, dokázat a důvěřovat svým vnitřním pocitům a intuitivnímu vedení.
Své vnitřní vedení máme všichni, úplně všichni,  jen je třeba ho vnímat, poslouchat a mít odvahu mu věřit. A to nejdůležitější je vědět, že je zde pro nás na zemi připraveno to nejlepší.

Samozřejmě, že je v tom zapojena naše aktivita, není to o tom, že sedíme na sedačce a koukáme, jak se to samo okolo nás skládá. Je to o tom, že aktivitu vyvíjíme na základě toho, co cítíme a co k nám přichází. Aktivitu si nevymýšlíme. Nechat se intuitivně vést je také vědomé rozhodnutí, tak se pro něj rozhodněte a vyzkoušejte to, třebas na menších událostech.

Sledujte naše články, inspirujte se a vnímejte své pocity 🙂

Stáhněte si e-book zdarma:

Život na 8%

Praktická příručka pro rodiče, jak umožnit svému dítěti využívat jeho plný potenciál. Na základě více než 10 let zkušeností vám ukážeme, jak můžete zlepšit vnímání dítěte, aby využívalo více než běžných 8% kapacity mozku a naučilo se používat další smyslové kanály. Stane se tak vědomějším tvůrcem svého života.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.