PRŮBĚŽNÝ KURZ pro absolventy kurzů od 8 let

Smyslem kurzu je pravidlné  setkávání dětí s podobným naladěním, které se  vydali na cestu otevření se intuici a které se chtějí dále zlepšovat. V hodinách si spolu hrajeme, vzájmně si pomáháme, meditujeme, zlepšujeme své dovednosti intuitivního vidění a  učíme se  další mimosmyslové dovednosti. Propojujeme hemisféry a dostáváme se do rovnováhy. 

Udržování a zlepšování získaných dovedností

Během předchozích kurzů, které u nás vaše děti absolovovaly, získaly určité dovednosti. Ať to bylo celkové, či částečné otevření intuitivního vidění, či intuitivní vnímání, tedy vědění, je potřebné tuto dovednost stále trénovat. Stejně jako svaly je třeba i intuici stále zdokonalovat.  

Navazování nových přátelských vztahů

Protože vaše děti již umí vnímat inforamce z okolí, nebo mají otevřené intuitivní vidění, je důležité, aby se setkávaly se stejně naladěnými dětmi, ktere tyto schopnosti mají také. Mohou se v takovém kolektivu uvolnit, být sami sebou a třebas si z hodin odnést i nová přátelství.

Meditace, harmonizace, uvolnění

Děti jsou stále pod tlakem školy, spolužáků, učitelů, trenérů, lektorů, někdy i svých rodičů. V současné době děti makají stejně jako dospělý a mají někdy málo času na odpočinek. V kurzu budeme společně meditovat, uvoľnovat se, vylaďovat se a hramonizovat se. 

Popis kurzu

Kurz je následným kurzem, které vaše děti absolvovaly v naší ŠKOLE INTUICE, CENTRU SVĚTLADÍL a nebo v obdobném kurzu někde jinde. Je určen jak pro děti, které mají otevřené vidění, tak i pro děti, kterým se vidění neotevřelo.
Děti si budou vzájemně pomáhat, hrát hry, při kterých se harmonizují obě hemisféry a zlepšovat své intuitivní vnímání a to i s úplně zavřenýma očima. Aby dokázali ještě lépe navnímávat své okolí a dokázali se např.lépe orientovat ve tmě. Budeme si hrát bez masky, s maskou i s úplně zakrytýma očima. Budeme si hrát, kreslit, meditovat a hlavně vnímat vše, co okolo nás je. Budeme si povídat o našich myšlenkách a jak nás ovliňují. Hry jsou jak individuální, tak kolektivní. 

PRŮBĚH KURZU:
1 x měsíčně v trvání 1,5 hod 
Počet dětí ve skupině - max.6

Proč tento kurz? 

Efektivní vliv na celkový harmonický rozvoj ditěte

Zvýšení sebedůvěry a sebejistoty, snížení stresu

Zlepšení koncentrace, představivosti

Zlepšení výsledků ve škole

Zlepšení představivosti, prostorové orientace, schopnosti předvídat

Děti odhalí svoje skryté schopnosti, nelimitované možnosti

Nezávazné přihlášení na kurz

MÁTE OTÁZKY KE KURZŮM?
Zavolejte na +420 731 644 260 - pokud nezvedneme, zavoláme nazpět.

KDE KURZ PROBÍHÁ:
1. Praha
- Klánovice, Slavětínská 1140

TERMÍNY: 
cca 1 x měsíčně v trvání 1,5 hod 
15:30 - 17:00
26.1., 2.3., 30.3., 27.4., 25.5.- Kurz je plný

CENA KURZU:
500 Kč za 1 lekci 

Pro přihlášení vyplňte formulář: 

Stisknutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři na účely zasílání tipů a rad od ŠKOLY INTUICE ze světa vzdělávání a osobního rozvoje dětí a dospělých. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Zde najdete naše zásady zpracování osobních údajů.